Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] SiroSix's Super Dinarbot V3.2 [10-20k Dinar/h]


Gargamel512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przedstawiam Wam nowego hacka od SiroSix'a, dinarbota. Hack nie jest mój i pewnie wiecie skąd on tu się znalazł

Funkcje:

-GM Warning (Crash)

-Selfkill

-AutoStart

-Super Game Speed

-Game Freezes + Crashes Fixed

Jak użyć:

1. Włączamy hacka (aplikacje), xp normalnie, vista lub 7 jako administrator.

2. Włączamy warrocka

3.Wchodzimy na serwer zombie i tworzymy pokój ( z hasłem np. SJAfbasf712)

4. Zmieniamy rozdzielczość na 1024x768

5. Aby uruchomić bota klikamy F8, a aby zatrzymać F7

Dl speedy share:

http://www.speedyshare.com/files/29079028/_NoMenu_SiroSix_s_Super_Dinar_Bot_V3.2.zip

Dl Multiupload

http://www.multiupload.com/2SM3FE5HTK

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=128ff7066e756d462e639ee41c788655985307e48de9574c20bddc427a5907b8-1308646446

Runda trwa na prawdę krótko !!

Potem wrzucę sam skan dll i download dll

Proszę o +

Opublikowano

Jak otwieram przez winrar to wyskakuje błąd -.^

 

Antyvirus.....lepiej nie wyłączaj bo Sirosix ma schowanego trojana który uaktywnia się po otworzeniu aplikacji .exe

"Niech ryczy z bólu ranny łoś...."

 

Opublikowano

dzięki na to czekałem

 

@down ten bot działa także na 32 bitowych systemach

 

@edit chodzi tak samo szybko jak w hacku od sirosixa

zbieram plusy

1376815735.png

Opublikowano

Działa naprawdę fajny i szybki dinarbot, polecam każdemu kto ma win 64 bit.

Plusik za wstawkę.

Opublikowano

A mi dobrze się ładuje już HackShield potem znika i nic się dalej z tym nie dzieje ; / Co mam zrobić ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Ehh... nie wiem czemu ale jak zostawiłem go na 6h i wróciłem to wywaliło z serwera do okna logowania i wystąpiła jakaś informacja nie pamiętam dokładnie jaka ale na literę C.

Można jakoś temu zapobiec ?

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Tylko co to za informacja.

@Edit

Czy to Connection terminated from server czy jakoś tak? to przez internet może na chwilkę go nie było i logout

Opublikowano

Ehh... nie wiem czemu ale jak zostawiłem go na 6h i wróciłem to wywaliło z serwera do okna logowania i wystąpiła jakaś informacja nie pamiętam dokładnie jaka ale na literę C.

Można jakoś temu zapobiec ?

 

pewnie admin wbił na serwa i cię wywaliło

zbieram plusy

1376815735.png

Opublikowano

Ehhh... ale tak jest zawsze od kąt nie działała wersja 3.1

I nie tylko przy tym dinarbocie... ;/ Rozumiem jak by się tak raz zdarzyło, ale nie nagminnie.

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Super, działa, ale i tak zastanawiam się po co go Sirosix robił jak jest prawie taki sam w jego hacku v10.2

 

Edit: ten jest szybszy ;P

I am

1303226680-U198706.png

 

ubuser_2_mpc_ub.gif19858.gif

ubuser_2_ganja.gif17037.gif

 

74123495316050640700.png

71013185854196215204.png

 

sygnaturav3.png

Sygna by Evasion

 

Zbieram plusiki ;>

Opublikowano

działa masz plus super dinarbot

 

@edit: Ten dinarbot jest zaje**sty zarobiłem 18k w ciągu godziny zero crash. A w dodatku można normalnie korzystać z kompa kiedy dinarbot jest włączony.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Świetny. Najszybszy i działa w tle gdy warrock jest zminimalizowany. Plus dla Cb

 

Piszcie iel u was trwa jedna runda i jakie macie procesory

 

No bo u mnie wychodzi niestety tylko 9 k/h bez premium i px.

 

Runda u mnie trwa 20 sekund.

 

20 k na godzine ?

Na dinanry jest tlyko jeden PX 25 %.

 

Czyli u kogos runda by trwała około 12-13 sekund ?

Opublikowano

też możliwe bo to ma GM warning więc...

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...