Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie da się wejść na serwer chodź wszystko Ok..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam was serdecznie! Otóż mam problem z zalogowaniem się na serwer.

Mój przyjaciel ma serwer na plikach 2008 z plikami dzięki którym widać Level. Ten serwer jest hamachi.

 

''Wszystkie porty PortMapa są włączone i IP w root jest z normalna końcówką'' - Słowa od Nakumas (HA Serwer)

 

Problem : Wszystko jest ok do czasu wyboru postaci. Gdy już wybieram postać z mojego konta i gdy ma dojść do paska ładowania po prostu wywala mnie na stronę logowania...

Mój przyjaciel ma wszystko ok i wszystko jest jak powinno. On nie ma pomysłu co z tym zrobić więc tu pytanie do was!

Co zrobić abym mógł bez problemu wejść na serwer?

 

Proszę o szybką odpowiedź bo bardzo mi zależy na Testowaniu Serwera...

Edytowane przez LovsthDaKox
sygnaee.png

Opublikowano (edytowane)

Wszysktie porty PortMapa sa wlaczone i ip w root jest z normalna koncowka ..

 

 

Dopisal do temtu , wiec to nie jest spam ^ ^

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano (edytowane)

Uzywam Launchera od Tima z e*pvp

 

z odbugowanym itemshopem

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano (edytowane)

Sprawdze jak zadziala to nagrodze cie +

jakl nie to bed eedytowal i napisze ze tez neid ziala

 

na jakiego launchera zmieniles?

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

Z tego powodu że mój przyjaciel Nakumas ma dość wolnego neta i nie da rady ściągnąć plików które pozwolą innym grać na plikach 2010. Do czasu aż nie załatwi sobie znacznie lepszego internetu nie da rady 2010. A plik 2008 wydają się dobrym rozwiązaniem.

sygnaee.png

Opublikowano (edytowane)

Sprawdizlem 3 launchery i zaden nie dziala...

Jakiego Uzywasz?

jezeli mozesz ddaj link :D

Please :<

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

Małe Pytanie , w serverimfo zmieniam ip na swoje tlyko w root .normalna koncowka czy w serverimfo z koncowka .100 a w root normalna?

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

Małe Pytanie , w serverimfo zmieniam ip na swoje tlyko w root .normalna koncowka czy w serverimfo z koncowka .100 a w root normalna?

 

Wszędzie z .100

Ale ten laucher jest do plików 2010 więc nie wiem po co Ci on na stare

Opublikowano (edytowane)

Dobra , wszedzie z .100 ale czy inny beda mogli sie laczyc , i jak zmienic pong .

 

P.S. Nie twoja Broszka po co mi ten launcher ,pytam sie odpowiadasz <_< lub nie ..

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano (edytowane)

no ,i oto mi chodziolo sprawdze i cie nagrodze .

 

@ Jak zmienie pong po stronies serwera i clienta , i zaloze serwer na plikach 2010 , to cyz ludize sie polacza przez hamachi? bo pemo tam napisal ze sie da ale ludzie sie klocili i sie nie dowiedzialem . ( chdodzi mi o tego launchera )

Edytowane przez nakumas

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

a ja z takim pytanie

 

Hostuje serwer 2010 pliki i klijent

Na serwer moge sie zalogowac praktyczniez kazdego klijenta 2010 ale osoby chcace polaczyc sie ze mna nie moga:(

 

PORTY POWLACZANE

zapora wylaczona

pong sprawdzony identyczny jak u mnie jak i u nich

kombinacje z ip koncowka 100 i normalna

hamaci -te same wersje

 

stosowane lanhery

by tim

mcncc.pl

lancher by kajen

kamermod

 

zawsze wyskakuje komunikat

 

Blad laczenia z serwerem

bez YT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...