Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Twoja Największa Głupota


lusia16

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano
Zesrałem się w zerówce haha nie zapomne wszyscy myśleli że to taki śmierdziel,a okazało się że ja naszczęście nikt tego nie pamięta oprócz mnie ;d

oii zdziwilbysie . napewno ktos pamieta alee wieszz ... nie chce tego mowic ; D

 

@topic

Poszedlem dzis na cole z dziewczyna ;d

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Podglądałem siostre jak się kąpała ;]

 

 

Twoja siostra nie ma czasami około 7 lat ?

 

 

 

@top

 

 

Nakurwiłem salto w wieku 3 lat :)

Opublikowano

Trzymałem Mp3 za słuchawki i machałem i mp3 się odczepiło i wpadło na ulice po czym samochód je rozjechał <_<

 

Byłem cholernie zmęczony, zamiast włożyć brudną koszulkę do kosza na brudne rzeczy wrzuciłem ją do kibla a nasikałem do kosza :unsure:

 

Może nie jest śmieszne, ale prawdziwe.

Opublikowano

Kiedyś(jakieś 1.5 roku temu) kopiąc piłkę w domu tak ją uderzyłem,że "przez przypadek" spadł telewizor i się popsuł(plazma 34 cale(jak się nie mylę :mellow: ) )

Jazda ostra była... Przeżyłem :D

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Rozpędziłem się do szafy i przypierdoliłem w odkurzacz, bo myślałem, że tam są drzwi w środkui... byłem trzeźwy...

; )

Opublikowano

Około 1 w nocy zadzwoniliśmy z kumplami dzwonem kościelnym i ksiądz z swoją matką ganiali nas po wsi : D

Opublikowano

rzucalem sobie telefon wysoko ( SE x8 ) nie zlapalem i caly sie rozwalil :=d skakalem z 1 pietra po czym zlamalem noge

65994253024037513199.png
Opublikowano

jak miałem 4 lata to ukradłem dziadkowi siekierę i rozpierdoliłem parę rzeczy np.: 1 krzesło, 1 stolik 5 kafelek( nie położonych) 5 szklanek i moje kolanko :/ ;(

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...