Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MMORPG + Survival - 1.7.2, (100 slotów) 24/7 - Tylko dla twardzieli :)


1987m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie pominiemy nic, ponieważ posiadamy swój autorski panel. Nie używamy do tego jakichś prostych panelów darmowych bo w takich jest najwiecej dziur.

 

Pododawani wszyscy, którzy się wpisywali :)

Opublikowano

Cała mapka zepsuta. Na spawnie postawione dirty tak że się nie da wyjść, domki porozwalane :x serwer zapowiadał się fajnie.

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

Spryciarze nie umiecie kliknąć w "Whitelist" i wpisać swój nick ?

 

@1987m

Jest możliwość wyłączenia na swojej działce pvp?

 

@topic

 

Server zapowiada się ciekawie ciekawe jak w grze.. ^^

Moje [TuT]'ki



"Nie boję się człowieka, który zna 10 tysięcy kopnięć. Boję się człowieka który
zna jedno kopnięcie, ale potrafi je powtórzyć 10 tysięcy razy." -Bruce Lee

Opublikowano

Prosze o dodanie D4kai. Pozdrawiam.

HIGH

I SAID HIGH

HIGH VOLTAGE ROCK'N'ROLL

Opublikowano

Długo siedziałem żeby skonfigurować ten serwer... bardzo dużo nad nim spędziłem. Cholernie ciężko było dopasować pluginy bo przez te ciągłe zmiany wersji pełno errorów sypało i nie współdziałały pluginy jeden z drugim...

 

Dodani wszyscy do aktywnych na WL.

Możecie już grać ;)

Opublikowano

Wszystkie nicki, które wpisaliście na WhiteList na stronie zostały zaakceptowane.

 

 

Co do kolegi wyżej, jakoś pominąłem pytanie sorki. tak jest możliwość wyłączenia PVP na swojej działce :) Możesz nawet zablokować żeby nikt inny na nią nie mógł wejść.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...