Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Co zrobić żeby widzieć eq smoka na privie hamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Siema

Mam problem, a mianowicie zacząłem grać na privie hamachi "Crest" i serwer jest super i w ogóle, lecz gdy chcę zrobić EQ Smoka np.hełm, to wrzucam hełm na tego sure i zamiast hełmu smoka, pojawia się tam "żółć" no i raz ulepszyłem, no i nie widziałem w EQ. Proszę o pomoc. Z góry Dziękuję.

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Pasjonat
Opublikowano

Ściągnij jakiegoś klienta na którym jest to np. EliteMT2 i wklej tam spolszczenie i będzie działać.

 

Problem w tym, że zainstalowałem client serwera "Mexortis" no i wkleiłem spolszczenie. Niestety wyskakiwał LOG.

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Opublikowano

Ściągnij jakiegoś klienta na którym jest to np. EliteMT2 i wklej tam spolszczenie i będzie działać.

 

Elite? o.O

G00D ... proszę Cię ...

 

Pobierz sobie mojego klienta i tam wgraj swoje spol :

To jest ukryta treść, proszę

 

@UP

Wiesz dlaczego log?

Bo mieszasz pliki klienta :P

Spol tylko na 2008

A ten Mex coś tam coś tam jest na 2010

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Pasjonat
Opublikowano

Elite? o.O

G00D ... proszę Cię ...

 

Pobierz sobie mojego klienta i tam wgraj swoje spol :

To jest ukryta treść, proszę

 

@UP

Wiesz dlaczego log?

Bo mieszasz pliki klienta :P

Spol tylko na 2008

A ten Mex coś tam coś tam jest na 2010

 

@up

Dzięki za pomoc :))

 

Topic closed :)

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...