Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium] g.podwodni.pl


zommer128

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam ciągły kontakt z serwerem czasem to oznaczac moze Serwer Full a czasem cos innego

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

hm? Wprowadziliscie wh ? Miło by było uprzedzić przed tym...

 

Serwer jest spoko ale nagle nie mogę się zalogować na swoją postać....

Jesli można proszę dodać moj nick xardoxik oraz mojego kumpla hopsahopsapl oraz bratanka Carboon.

Z góry dzięki ;).

Fakt faktem gramy u was od niedawna ale nam się podoba dzięki wiekie ;).

 

Pozdrawiam,

Xardoxik.

Opublikowano

Ale debile sory ze od razu tak nie za fajnie ale po prostu piszecie że WH jest off a jak sie wchodzi pisze dokladnie że nie jesteś na WH i takie te.

Opublikowano

Niby działa, ale co chwile wywala z gry...

Na spawnie jest wszystko rozwalone i ktoś postawił tabliczke z napisem: "Nie masz prawa nazywać siebie bogiem"

Opublikowano

Serwer do dupy gorszego nie widziałem. Nie wchodzic

78017752.jpg

Call of Duty jest Bogiem

Strzelanie nałogiem

Semtex podstawą

Hydra zabawą

Opublikowano

żal weszłem na serva cały spawn zniszczony i tabliczka :nie masz prawa nazwyac się bogiem ??? co to ma byc? grałem tylko ja nie wiem od jakiego czasu ten serer tak wyglada

ale nie polecam nikogo tam nie ma server widmo ( sory za błedy nie mam czasu poprawiac)

Opublikowano

Wiem że serwer jest w opłakanym stanie ale dosłownie teraz próbuję go naprawić. Czyli wyrównać teren, dać działki i inne rzeczy.

To że go naprawiam to nie znaczy że macie na niego włazić...

Opublikowano

Witam to ja administrator Hubrr przepraszam w imieniu całej administracji i dziękuję Watcher'owi za odnowienie serwera THx

Zapraszam graczy gorąco do GRY

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...