Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można zmienić windowsa z x32 na x64 ?


pyt0n3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam pytanie. Otóż posiadam aktualnie windowsa 32 bitowego, czy mogę sobie tak bez problemów zmienić na 64 bitowy ? Bo większość hacków/funkcji które mnie interesują działa na x64.

Gdzie sprawdzić czy mogę to zmienić??

 

Pozdro.

Opublikowano

musiałbyś instalować od nowa windowsa (64-bitową wersję)

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Opublikowano

podaj nam specyfikację komputera to ci powiemy ;) prawym na mój komputer i właściwości tam pisze ;)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

tak możesz śmiało instalować 64 bitowy os ;)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

Ok dzieki :)

A jeszcze pytanie- to jak juz bd mial x64 to bd dzialaly te wszystkie opcje na dole w sirosix? Auto start, auto shoot itp?? :)

 

I czyms bedzie sie roznil 64x od 32 bitowego windowsa? Bedzie szybciej/wolniej chodzil?

Opublikowano

A wlasciwie jest jakas roznica jesli chodzi o hacki?

Ze np cos pojdzie na XP'ku x64 a nie pojdzie na win7 x64?

Opublikowano

Pytanko : czy ten windows będzie ok ?

I jeśli tu ktoś jest kto zna dobrze angielski, to niech mi powie, jak to zainstalować?

razor130

 

Restart pc.

Instaluje.

Loguję się.

Wyjmuję płytkę.

I tyle ??

Zgadza się ?

Opublikowano

jak znasz 100% ang. to nie ma problemu bo w BIO'sie musisz się ustawić i formatować . Ale tak restartujesz pc'ta i chyba F12 albo F11 , Wyświetli sie tabelka z CD-Romami wybierasz ten w którym masz płytke a resztę to masz automat tylko wybierasz ile ma być miejsca na dyskach , na którym ma być zainstalowany system i jeszcze tam formatujesz a potem znowu auto full ... jak wszystko już bd to instalujesz sterowniki wszystkie i już masz x64 .

Zbieram +

Opublikowano

"jak znasz 100% ang. to nie ma problemu bo w BIO'sie musisz się ustawić i formatować . Ale tak restartujesz pc'ta i chyba F12 albo F11"

 

Ale ja chyba mam ustawione w biosie zeby był rozruch z płytki.

To jak zrestartuje PC, przycisne klawisz to będzie się normalnie instalowało, tak jak Windows XP 32 bitowy, ten którego mam ?

 

Bo zawsze tak robiłem, restart, nasciskałem 'coś', wybierałem dysk, formatowałem, instalowałem.

Tu będzie tak samo ?

 

I tu jest coś napisane w opisie, że w ciągu 2minut od pierwszego zalogowania muszę wyjąć płytkę żeby się aktywował windows. Dobrze zrozumiałem?

 

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

64 bity instalujesz tak samo jak 32. Nie ma tu różnicy. Jest tylko zmieniona struktura systemu. Po co wyjmować płytkę? system powinien się samemu aktywować gdy jest w trybie online

Opublikowano

Windows 7 64bit jest lepiej zrobiony od xp-ka 64 bitowego...wgl jak masz procka 64-bit to śmiało instaluj 7...ja mam xp 32 bit-y i działa 1/2 wolniej od 7 ;/

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

A skąd mam wedzieć czy mam procka 64 bitowego ?:D

 

 

PS. POMOCY!

Zainstalowałem Win XP x64

Wszystko ładnie, piknie.

Ale nie mogę zaisntalować karty dźwiękowej! :(

Gdy wchodzę na płytkę jest napisane:

 

Realtek HD Audio Driver

Realtek High Definition Audio Driver

Please Download and install Microsoft patch before install this driver.

you can Download this driver on Microsoft Download Center

(http://support.microsoft.com/?kbid=901105)

 

Gdy to ściągam, chcę zaisntalować to jest:

"Setup has detected that the Service Pack version of this system is newer than the uptade you are applying.

There is no need to install this update."

 

Jedno zaprzecza drugiemu.

W taki oto sposób co chwile wyskakuje mi komunikat że znaleziono nowy sprzęt (chyba chodzi o karte dzwiekowa, sluchawki itd) i nie mam jak tego zaisntalować :(

Pomocy!

Opublikowano

pobierz ze strony producenta sterowniki 64 bitowe ;)

http://download.cnet.com/Realtek-High-Definition-Audio-Codec-Windows-2000-XP-2003/3000-2120_4-10788584.html

możliwe, że twoje są stare...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

Pobierz i zainstaluj to:

 

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?amp;amp;displaylang=en&id=15638

 

Jak już to zrobisz to spróbuj zainstalować sterowniki jeszcze raz.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Przy instalacji tego update'a Wyskakuje mi okienko:

 

"KB901105 Setup Error

 

Setup has detected that the Service Pack version of this system is newer than the update you are applying.

There is no need to install this update."

 

:(

Jakies jeszcze pomysly ?:(

Opublikowano

Ja powiem tak:

Windows XP 64bit został wydany tak jagby do testów, nie ma żadnego wsparcia technicznego. A producenci sterowniko go olali. Polecam zrobic reinstala na Windows 7 x64 (nie musie być ultimate żeby ramu nie zapychało np. Bitlockerem i innymi Tweakami, tobie wystarczy Home Premium), na Win7 Twój sprzecik napewno wyrobi o to się nie martw, a jeżeli chcerz się pomeczyć z XP to tu masz linka do sterów od dżwięku pod XP x64: http://www.realtek.com.tw/downloads/RedirectFTPSite.aspx?SiteID=3&DownTypeID=3&DownID=12&PFid=24&Conn=3&FTPPath=ftp%3a%2f%2f58.211.24.153%2fpc%2faudio%2fWDM_R262.exe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...