Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Walka: kombas ( 50PP ) vs NoobKillerPL ( 28PP ) & twojastarana ( 30PP )


kombass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

No nareszcie... :) Już go ładuje ale szkoda że pokazałeś tylko jak przegrywam :( Cóż...mogłem poczekać a nie napierniczać xD

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

chciałem spytac o co chodzi ze ten film jest prywatny tez bym chcial obejrzec :D

 

Nie każdy może go obejrzeć....pisać do NoobKillera

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

zrób tak aby nie był prywatny... bo nie mogę obejrzeć :<

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Jutro obejzycie, ci co byli 1 obejzeli.

O 23:59 wam filmik dam :D

Opublikowano




Abyście nie musieli czekać do 23:59 na filmik sporządziliśmy coś z NoobKillerem dla was od nas :) Miłego oglądania xD

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@Up

Miales nie dawac im!

 

Trzeba im jakoś wynagrodzić to ze muszą czekać xD

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Oto prawdziwy link, oczywiscie film bedzie publiczny za jakies 7 minut :)

 

@Edit

23:59:59 - Filmik zostal udostepniony publicznie :)

Opublikowano

Oto prawdziwy link, oczywiscie film bedzie publiczny za jakies 7 minut :)

 

oj już nie wkurwiaj... 4 minuty zostały!

obrazhdtn.png

 

 

by hipek from USA3

Opublikowano

yeah juz oglądam zaraz dam edit :P

 

@Edit

niezła 1 walka gitarzystą :PP myslałem ze ją przegrasz jak widać gitarzysta 2 irki mniej ale widać zna się na konfach ogółem walki zacięte

ps. gratuluje wam odwagi wyskoczyliscie na kolesia 50 PP Noobkiller miales duzo szczescia 4 k HP :D

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Kurwa... Do dupy, chciałem więcej kombassa, ale wam dał po dupie.

 

On to ladnie rozpisal na pol strony A4 :)

To tylko 2 solowki po ~2 min kazda :D

Z czego 2 nie nagralem, bo nubki GG nie sprawdzaly :P

 

yeah juz oglądam zaraz dam edit :P

 

@Edit

niezła 1 walka gitarzystą :PP myslałem ze ją przegrasz jak widać gitarzysta 2 irki mniej ale widać zna się na konfach ogółem walki zacięte

ps. gratuluje wam odwagi wyskoczyliscie na kolesia 50 PP Noobkiller miales duzo szczescia 4 k HP :D

 

Gitarzysta mial 30pp wiec wyrownane w miare.

Opublikowano

On to ladnie rozpisal na pol strony A4 :)

To tylko 2 solowki po ~2 min kazda :D

Z czego 2 nie nagralem, bo nubki GG nie sprawdzaly :P

 

 

 

Gitarzysta mial 30pp wiec wyrownane w miare.

 

 

fuXx*.. 4k hp... a teraz dawaj na GG.

obrazhdtn.png

 

 

by hipek from USA3

Gość Pan Maciek
Opublikowano

fuXx*.. 4k hp... a teraz dawaj na GG.

 

Fuks? ^^

Wiesz, ja z rana zaspany, lece na solo.

Dodatkowo bez RSB, EMP i innych shitow.

GG? Jestem caly czas, i w GalaxyGates, i na GaduGadu, tylko nie wiem o co chodzilo :)

Opublikowano

fuXx*.. 4k hp... a teraz dawaj na GG.

 

 

Gdyby nie odlatywał ode mnie to by padł :( ale cóź....też NoobKillera wkurzyłem bo w drugiej rundzie zostawili mnie na 2k HP i wygrałem xD. Mam nadzieje że będzie rewanż gdzieś tak po MHH to wam pokażę lekcję latania bo wczoraj to tylko 49k RSB miałem i 215 EMP bez smartów więc cienko w ammo wyposażony obecnie jestem :(

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Hueh, oj, jak oberwiesz 120k (2x RSB) + 80k (2x x4) + 80k (2x Hellstorm) + 50k ( 1 smart ) + ~30k ( 2 smart ) + 75k ( z PETa ),

to moze ci oslonek zabraknac :) ( Laczny DMG: 435 tys. - 3 Sekundy i 31Bo2 (~Milion oslon) jest zjechane :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...