Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam gdy wchodzę na MineCraft i po zalogowaniu nie chcę się włączyć wszystko tylko wyskakuje mi czarny ekran (oczywiście w MineCrafcie) i po chwili pokazuje mi się takie coś

 

 

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 17.06.11 22:37

 

Minecraft: Minecraft Beta 1.4_01

OS: Windows 7 (x86) version 6.1

Java: 1.6.0_26, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:267)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:638)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT f5eb5fbd ----------

 

 

 

 

błagam pomocy z góry dzięki i pozdrawiam sDOLARs.

Edytowane przez sDOLARs
Opublikowano

@up, jak ma nie używać OpenGL? Przecież nie uruchomi minecrafta w środowisku DirectX...

 

Napisz nam model karty graficznej, którą posiadasz. Możesz to sprawdzić wpisując w Uruchom (Menu Start) polecenie: devmgmt.msc - po wykonaniu tego wyświetli się okno Menadżera Urządzeń. Rozwiń drzewko karty graficznej i wypisz model.

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

xD mi w szkole wyskakiwalo to samo ale ja w szkole (szybki net, bardzo, bardzo szybki net) pobralem sterowniki do karty graficznej i mi wszysto dzialalo...

 

Bad video card drivers!

Mi t samo wyskakiwalo. Pobralem i zainstalowalem ster. do karty graficznej i wszystko pieknie dziala (w szkole oczywiscie. W domu tez)

 

Wiec polecam pobrac ster. do karty graficznej.

 

PS. Pisze ten post bedac pjanym xD (brat ma urodziny) wiec moge cos popieprzyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...