Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]CreativeWorld [Dedyk] [24/7] [Survival] [WH] [1.6.6] [30Slot]


Arcros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up ip serwa narazie nigdzie nie znajdziesz bo serwer oficjalnie jeszcze nie ruszyl

 

a kiedy ruszy , bedziesz taki miły kiedy ruszy to wyslesz mi IP na pw? prosze z góry dziekuje :)

Opublikowano

a kiedy ruszy , bedziesz taki miły kiedy ruszy to wyslesz mi IP na pw? prosze z góry dziekuje :)

 

miał ruszyć jutro ale są opóźnienia(przenoszą na inną maszynę) więc będzie w niedziele lub poniedziałek

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Jakbyście na forum napisali to jużbyście byli dodani :) a takto musicie od nowa, a skoro jest 30 slotów, to raczej możecie nie wbić, ale ja nie wiem

514590.png[/url]
Opublikowano

Witam, ogłaszam iż serwer zostanie opublikowany w niedziele lub poniedziałek

Ponieważ serwer HOSTINGOWY wdrąża nową maszynę dla serwerów MineCraft'a i dlatego włączenie serwera opóźni się o 1-2dni.

 

Serwer zostaje przenoszony na lepszy serwer.

Opublikowano

No i na co było pisanie, że serwer wystartuje dzisiaj na 100%? Takie obiecywanie, a potem wychodzą takie sytuację. Fajnie, że będzie lepsza maszyna, ale nie musiałeś wszystkich zapewniać o dzisiejszym starcie.

Opublikowano

No i na co było pisanie, że serwer wystartuje dzisiaj na 100%? Takie obiecywanie, a potem wychodzą takie sytuację. Fajnie, że będzie lepsza maszyna, ale nie musiałeś wszystkich zapewniać o dzisiejszym starcie.

Dostaliśmy dziś wiadomość że będą nowe serwery pod minecraft to nie nasza wina.

Z góry przepraszamy za utrudnienia .

ekipa CreativeWorld

Opublikowano

Witam, iż serwer stanie dopiero za 1-2dni to dlatego oferuję wam rekompensatę.

Serwer do nie opublikowania stanie na Hamachi!!

Lecz serwer nie będzie stał 24/7 tylko wtedy kiedy będę miał czas ^^.

 

Tutaj publikuje wam sieci:

CW-MC

CW-MC2

CW-MC3

CW-MC4

CW-MC5

 

Hasło do wszystkich sieci: 123

 

IP: 5.41.56.60

 

Jutro lub pojutrze stanie dedyk 24/7 :), to tylko serwer testowy.

 

Wszystko co teraz zrobisz, zostanie przeniesione na serwer dedykowany. Nic się nie usunie.

 

Pozdrawiam.

Arcros

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...