Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Zapowiedz]GCraft[Dedyk][24/7][1000 slotow][Freebuild][1.6.6]


Comandos_PLCraf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

21412.png

Sprzęt serwera:

Ram: 256 GB Ram - Kingston&Motorola

Procesor: AMD Nivea (11x 8ghz Turbo doładowany)

Łącze: Nissan Technology 60gb/s

Sloty: 1000

 

OPIS

 

Wersja minecrafta: 1.9

Typ serwera: FreeBuild

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

PVP: Plugin

White-List: OFF

 

Wgrany plugin dzięki któremu z drzewa lecą rzeczy z mobkow których niestety nie ma.

 

Rangi :

-VIP

-Donator

-Moderator

Opublikowano

21412.png

Sprzęt serwera:

Ram: 256 GB Ram - Kingston&Motorola

Procesor: AMD Nivea (11x 8ghz Turbo doładowany)

Łącze: Nissan Technology 60gb/s

Sloty: 1000

 

OPIS

 

Wersja minecrafta: 1.9

Typ serwera: FreeBuild

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

PVP: Plugin

White-List: OFF

 

Wgrany plugin dzięki któremu z drzewa lecą rzeczy z mobkow których niestety nie ma.

 

Rangi :

-VIP

-Donator

-Moderator

 

To żart tak?

Opublikowano

wiadomo kiedy wyjdzie??

 

 

OMG 1000 slotów!

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Ram: 256 GB Ram - Kingston&Motorola

Procesor: AMD Nivea (11x 8ghz Turbo doładowany)

Łącze: Nissan Technology 60gb/s

Sloty: 1000

 

żal mi jest takich ludzi ...

Opublikowano

Łącze 60Gb/s , jak by takie oferowali normalnie dla dostawców, to by było świetnie fest.

Aktualnie do serwerów udostępniają maxymalnie 20 Gb/s.

1-81077-560x95-6-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Rozwala mnie ta reklama xD

A może miało być :

Ram: 256 MB Ram - Kingston&Motorola

Procesor: AMD Nivea (11x 80Mhz Turbo doładowany)

Łącze: Nissan Technology 60mb/s

Sloty: 10

Opublikowano

dokup więcej ramu :D

 

@edit a tak wogle na kremie serva nie uruchomi :)

 

wersja też mnie rozwala

 

Hehe, też mnie to rozwaliło. "AMD nivea" :D

Opublikowano

Np całe OVH ma przepustowość sieci 60 Gbps. Może wykupił całą serwerownię po prostu.

Tak jasne.

cała serwerownie po co komu na jeden zjeb*ny serwer minecrafta?

4dd88eb06cd31.png

Pomozcie zbić minusy!

<3

Opublikowano

LubiemGry

 

to nie MB tylko GB baranie .

Czyli jakeis 256 krotnie wiecej od tego co ty masz w komputerze .

 

 

 

Kopmuter chyba zajebałes od NASA a kurwa łącze bezposrednio z kabla ze słupa .. :D

 

 

Pzdr czekam na

1.9

 

 

NOTCH NAKURWIAJ WERSJE 1.9

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

 

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Opublikowano

Taki serwer to pikuś w porównaniu do tego co mam w piwnicy.

1024TB RAM

Procesor Ksełon dwa miliony i pół (2000000,5) (32x16x2 666 GHz, taktowanie 10GHz, 10TB Cache)

Łącze: Czajna technolodżi 666 TB/s (mam wpięcie do samego źródła internetu!!!)

System: Symbian 1.0.0.0.5

 

Postawie na nim serwer jak wyjdzie 1.666 wersja minecrafta

bez linków zewn.

Opublikowano

To człowiek który przybył z przyszłości, więc u nich normalka takie serwery za piątaka sprzedają.

Apropo co mnie czeka w przyszłości? Jak tam Polska, zmieni się na lepsze czy gorsze? Będą dziury załatane?.

Wersja 1.9, to wersja wydania z powodu śmierci 29 brata notcha i on tam Herobrine dogrywa, prawdopodobnie w tej wersji Herobrine ma zastąpić do tej pory spotykane szkielety czy zombie.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

ej słaby ten komputer nawet nie odpalisz go bo za mało ramu na system Windows 0 procesor to się spali a co do neta to ile czekałeś aż ci się ta strona otworzy ??? ja myślę że jakieś 2 lata co nie ??

Opublikowano

To mnie rozwaliło xD

 

AMD Nivea- nie istnieje

Nissan Technology-Ach te nowe technologie z parkowaniem :)

 

A najlepsze

OPIS

 

 

Wersja minecrafta: 1.9

Typ serwera: FreeBuild

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

PVP: Plugin

White-List: OFF

 

 

Wgrany plugin dzięki któremu z drzewa lecą rzeczy z mobkow których niestety nie ma.

 

Rangi :

-VIP

-Donator

-Moderator

1388964106-U305854.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...