Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vip jak i co trzeba zrobic zeby miec haki vipa


zdzichu.dunaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie mam taki kłopot niektuży pisza ze majom jakies fajne haki ale one sa na vipach pomocy chcem byc vipem zeby miec te haki opg.....

 

Napiszcie i powieecci co trzeba zrobic

Plis!!!!

 

Sorry jak spam

 

 

 

Czy to jest to wykup platna subskrypcje??

WarRock dla Ciebie 7 liter dla mnie całe życie!!!^^

wrLogo.gif

Opublikowano

Po 1 naucz się pisać ,też popełniam błędy ale sie staram a nie tak : "chcem" itd. A co do tych hacków to nie jestem pewny ale raczej wszystkie są ogulnodostępne i nie trzeba być posiadaczem konta VIP.

 

 

Bless

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Jak byś nie zrozumiał to w vip chodzi o to:

1. Kupujesz je (najczęściej 20zł)

2. Możesz poczekać bo może akurat ktoś wsadzi ten hack do tego forum

3. Hacki z vip są najczęściej nie wykrywalne i są nadziane opcjami

 

ZROBISZ JAK ZECHCESZ

Bari dobrze powiedziałeś że kupywanie czegoś takiego to wyrzucanie pieniendzy w błoto. Lepiej cieszyć się tym co się ma xD

Kilka słów o mnie...

Lubie wr, tibie no i oczywiście ots (jak chcecie moge wam go pomóc zrobić lub dodać kilka skryptów)

Słucham najczęściej rapu lub techno (2pac itp...)

Uczę się C++.

Moje średnia w SQL: z czerwonym paskiem

 

PROSZE PRZED ZBANOWANIEM MNIE POMYŚL. JUŻ MAM 80% ;/... Może zostaniemy qmplami ;p... Czy ja wam coś złego robię?@?

Postaram się nie offtopicować i nie spamować.POPRAWIĘ SIĘ.TYLKO PROSZE NIE BANUJ MNIE

 

 

GG-1615739 (czesto niewidoczny) x-fire-Lukasz112 (kiedy ja ostatnio byłem na x-fire?? xD)

 

klmn250624067twq0.th.gif

×
×
  • Dodaj nową pozycję...