Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]dlaczego nikt nie moze zrobic dmg na skille


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie zabezpieczenia sa ze nikt nie potrafi zrobic dmg na skille ???????

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

Opublikowano

Ponieważ są zabezpieczenia! Na plikach 2010 jest utrudnienie zrobić dmg a co dopiero na 11. HS można zablokować zeby logów nie wysyłał a co dalej? Na SH loga, a z dmg hackiem wątpie czy da się zalogować. To tylko moje domysły, nie znam się na tym

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Są bardzo ale to bardzo doskonałe zabezpieczenia na metku 2008roku to zrobienie dmg hacka na global PL to było łatwe teraz na 2010/2011 to już nie da się ale można próbować robić dmg hack'a na skille ale wątpie że kiedykolwiek na PL'u będzie działający dmg hack choćby x3 :/ prawda jest smutna ale prawdziwa

 

P.S Pamiętam czasy kiedy każdy robił daggera żeby wbić skilla na m1 (chmurkę) i tylko do lochu na bossa i jednym skillem ubijało się spota ehh dobre czasy ale nie wyobrażam sobie teraz gry żeby miał działać dmg hack bo wiadomo są teraz dmg hacki x10-x15 to by gry nie było bo pomyślcie sobie idzie sobie 20lvl na BO i jednym skillem ubija spota dziwne nie ? ;dd ja już nie chce wiedzieć jakby topk'a wyglądała i ceny :D

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

@up aż takie doskonale to nie są bo dużo cheatow działa na pl : )

@topic może ktoś kiedyś obejdzie zabezpieczenia i zrobi póki co musimy czekać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...