Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Użytkownicy KBota - ostrzeżenie


arrek001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że nie wszyscy regularnie odwiedzają oficjalną stronę KBota, chciałem ostrzec wszystkich użytkowników w/w bota.

To jest link do tej strony po angielsku (łatwiej zrozumieć niż rosyjski :) )

 

http://kbotik.com/index.php?l=2

 

Dokładnie chodzi mi o taki duży czerwony napis na dole strony:

 

ostrzezen_heqhhsp.jpg

 

Ogólnie mówiąc - nie używajcie (lub mało używajcie) kbota w dniach 15.06 - 16.06.

Opublikowano

Hehe, dzięki za plusa, nie pogardzę :rolleyes:

Gdyby ktoś nie zrozumiał, to w tych dniach będzie aktywne "verification" czyli "sprawdzenie / kontrola" kont czy nie używają botów :)

Opublikowano

Aha.... :D

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Rozumiem, że dotyczy to też wszystkich, którzy używają innych botów typu biobot?

 

Tak

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Wielkie dzięki masz +

 

Ale skoro sprawdzają konta, to nie grozi ban za to że był używany wcześniej??

 

Jak masz 60h online z relogami tylko przy restartach to grozi :P

Opublikowano

no wileki + nalezy się a nie wiecie jak czesto planuja takie sprawdzenie kont?

POMOGŁEM DAJ LUBIĘ TO:D

 

 

ab0bc93176c28908944588b712d630d4593d8605.png

Gość Pan Maciek
Opublikowano

a jak pójdzie z 890h online? :P

 

Mam 1k cos :D

I bez ostrzezen.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Czas gry: 1,146 godz. na BioBocie (około 6 h na kliencie) :P

Bez ostrzeżeń

 

BioBot jest wykryty tylko na boxy? Jesli tak to wiem jak mozna dostac darmowego szybkiego bota :)

Opublikowano

To dowodzi, że ich kontrola to żenada.

Nie myśl, że jak kontroler zobaczy, że używasz biobota to pomyśli:

"Ten to mało zbiera, można mu darować"

Gość Pan Maciek
Opublikowano

To dowodzi, że ich kontrola to żenada.

Nie myśl, że jak kontroler zobaczy, że używasz biobota to pomyśli:

"Ten to mało zbiera, można mu darować"

 

Nie o to chodzi :)

 

A co do kontroli kont, moze po prostu zbieraja dane, wy pomyslicie ze nie kontroluja, i puscicie boty, a jutro ban, ban, ban :)

Opublikowano

Kolejne ostrzeżenie na stronie KBota -

 

ostrzezen_hwprpws.jpg

 

Jest tylko na rosyjskiej wersji strony, polski napis zrobiony przeze mnie (paint rlz).

Źródło:

www.kbotik.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...