Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

hubirts1910

[Problem]Java nie chce się zainstalować

10 postów w tym temacie

Witam.Otóż mam problem z instalacją Javy.Nie dawno miałem kolega ściągnął mi jakiś syf z internetu jak był u mnie i Avast wykrył wirusy wiec postanowiłem przeskanować komputer. Oczywiście jakby to było Avast wykrył w połowie plików wirus (Jak to Avast) No i wykrył wirusa także w pliku jusched czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie ;/ ale niestety nie chciało mi się siedzieć i zaznaczać co ma usunąć a co nie wiec zaznaczyłem aby usuwał wszystko.Mój błąd.;/ Avast to usunął i java się rypła Minecraft nie działał i inne śmieci ... wiec postanowiłem usunąć te zbędne resztki i zainstalować jeszcze raz.lecz gdy instalowałem wyskoczył błąd "The wizard was interrupted before Java(TM) 6 Update 26 could be completely installed...." instalowałem wersje starcze,offline i wszystko to co znalazłem na google próbowałem nic nie pomogło.Więc proszę was o pomoc bo już nie wiem co mogę zrobić oprócz przeinstalowania systemu ... ale mam nadzieje że jest sposób żeby tego nie robić bo nie chce już go instalować z 10raz ... bardzo was proszę o pomoc ponieważ nawet nie mogę pograć w minecraft'a.

Jeśli zły dział to sorry no ale myślę że skoro minecraft działa w javie to temat moze być w dziale minecraft :P

Stawiam + lub - jak kto chce.!

Niestety to samo po usuwałem to co znalazłem wszystko co nazywało się java lub coś co mogło być od tego i nadal ten sam błąd. ;/

Wejdź w odinstaluj programy i odinstaluj wszystkie javy jakie tylko masz, a następnie pobierz najnowszą i zainstaluj.

Z tego co pamiętam to miałem coś podobnego. To jest jak by... hmmm... niby nie ma ale jest. Szukałem w necie aż się doczytałem, żeby zainstalować od nowa javę to najpierw trzeba ją programem odinstalować. W tym problem że nie pamiętam nazwy. Poszukaj w google (bo łatwiej znaleźć pod stronę) lub na stronie Javy czegoś a'la uninstaller & repair (nie pamiętam już) (może Java Uninstaller ?).
1 osoba lubi to

Wiem o jaki program Ci chodziło najprawdopodobniej JavaRa też nim kombinowałem lecz nie pomogło ... ale za pomoc dam Cie teog +'ika :)

po pierwsze mzien antywira bo avast jest samym w sobie wirusem ... juz lepiej na samym firewalu jechac niz na tym gownie ... polecam anty wira commoda BARDZO DOBRY PROSTY W OBSLUDZE I DARMOWY nie pisze tak i wychwalam i z niego korzystam ja aktualnie mam nortona ale mialem go przez pare dni na test i wedlug mnie darmowy antywir NUMER1

po drugie jak cos usuwasz to programem Totalunisstaller albo Your Unin-staller nigdy recznie i na jana

po trzecie czysc komputer bo problemme moga byc resztki plikow rejestru w systemie polecam program TuneUP ogolnie dobry i wielo zadaniowy defragmentacja rozwiazywanie problemow z kompep itp

acha i tylko jave 7 32 BITOWA koniecznie 32 bo tylko takie obsluguje wiekszosc programow !

acha w razie czego moj skype to wszystko na spokojnie wyjasnie nie dzisiaj ale jutro po 13:30 moj nick BaronVonRuhalFest Edytowano przez gargol12
3 osoby lubią to

@gargol12 Jesteś wielki! zrobiłem wszystko to co napisałeś i java zainstalowała się bez problemu. Wielkie dzięki tylko teraz powiedz co zbierasz:) Ale także dziękuję wszystkim którzy także starali sie pomóc wam także postawie po + lub -

otoz ja nic nie zbieram bo mi to kolo dup* lata :)

ale jak cos mozemy razem w minecrafta popykac ja stawiam servcaa :) Edytowano przez gargol12
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0