Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak kupic licencje za 20 zl przez http://kbotik.com/


Daniel11l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o Jakby takiego tut jak mógłbym kupić K bot No-GG za 20 zł

Proszę rozdaje + proszę o szczegółowe info aha i jaka forma płatnośći czy trzeba zmieniać walutę.Pozdrawiam FoxOTRox:) -.- :rolleyes:

Opublikowano

1. Patrzysz w contacts.

2. Dodajesz gościa na skype...

3. Piszesz do niego jeżeli jest.

4. Dajesz mu kod PSC i mówisz że jest on w PLN 20 .

5. Dajesz mu Customer[Taki napis co świeci się na czerwono w Control Centrum]

6. Klikasz na dane ID na które chcesz dać licencje

7.I już masz :>

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano (edytowane)

Jest... Widzisz napis w Control Centrum kbota? Taki co jest na czerwono <wyróżnia się> ... Podajesz to sprzedawcy licencji :>

Edytowane przez seba445pl

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano (edytowane)

bo trzeba zmienić server jid na [email protected] ?

 

najlepiej idzie się dogadać po angielsku :>

Edytowane przez seba445pl

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

a pytanie czy mógłbym z mojego customer ID przelac kase na customer ID Kumpla ??

np z psc 50pln mialbym licencje dla siebie kumpla + np zmane id. tyle że cała kwota od Iwana wpłyneła by na mój customer ID a później ja bym oddał koledze kase na jego customer ID.

31019.png

18706.png

Targii.gif <<<<<<<<<<MUZYKA

Opublikowano

a pytanie czy mógłbym z mojego customer ID przelac kase na customer ID Kumpla ??

np z psc 50pln mialbym licencje dla siebie kumpla + np zmane id. tyle że cała kwota od Iwana wpłyneła by na mój customer ID a później ja bym oddał koledze kase na jego customer ID.

 

Mozliwe ze przez Reseller account, ale nie jestem pewien na 100%

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...