Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][dedyk][16G][NO-Wl]Serwer ICraft RPG-Rp-Survival! bez shitu!


hackerX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer który nie zawiera żadnego shitu!!!

Serwer, nazywa się ICraft [nie mylić z Inter Craft]

 

Serwer to dedyk o parametrach:

AMD Athlon™ II X4 Quad-Core,

4x 2.3 GHz

16 GB DDR3-RAM

2x 1,500 GB SATA II-HDD

 

IP Serwera:

85.25.143.41

 

 

Serwer jest włączony, i czeka na was drodzy userzy!

 

Serwer ma także teamspeak3

IP: 85.25.143.41

 

O cuboidy proszę, prosić Administrację oraz moderatorów.

 

Team serwera!

Właściciel:

Hubi

Administrator:

xAnimusX

Pryt

SuperModerator:

hackerX

Moderator:

DubleRs

WingeD4Ever

 

To tych osób proszę kierować prośby o Cubiody!

Oni są po minimum 4h dziennie, tak więc nie będzie problemów z cubem.

Jak będzie miał czas Krzysztofa to udoskonali nasz serwer (trzymam kciuki, aby znalazł dla nas czas)

 

 

 

Serwer ma ok. 250 działek, ok. 48szklarni i około 30 stoisk handlowych oraz targowisk!

 

Myślę, że będzie dobrze nam się grało.

Pozdrawiam hackerX

 

Pluginy:

20110611220540.png

1365881062-U68160.png

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przykro Mi bardzo, ponieważ nie jest już tak, jak było.

Nie ma najbardziej nie ogarniętego członka teamu, jakim jest Oskar, tak, że wyjaśnione wszystko.

Pozdrawiam.

EDIT@

Podejrzewam, że tu ktoś coś kręci na tym koncie reporterMC , bo widzę tutaj, 1 post i od razu obelga ;).

1-81077-560x95-6-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

reporter: Wypie*dalaj na ten swój marny serwer, chcesz zniechęcić graczy? Zachowujesz się jak dziecko.

Perzot: To przez to, ze ten "pan" reporterMC i jego koledzy (dzieci neo) probuja zniszczyc serwer (logujac sie na konta adminow, spamujac na chacie).

Opublikowano

Ludzie co się dzieje z serwerem o.0 ciągłe crashe i ściny cały czas admin Hubi się wylogowuje i wylogowuje :( Chce wykopać kamień i CRASH :angry:

Mozecie podziekowac Konkurecji MC-F :) Oni wysyłaja na nas ludzi i wchodza i wychodza ;) Oni się doigraja.

1377774857-U369478.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...