Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak pozbyć się błędu bad video card drives, lub opengl.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Sądziłem że nie ma sensu takiego poradnika pisać, ale dziennie jest ok. 15 tematów z tym więc musiałem to zrobić.

 

1. Zainstaluj najnowszą javę 7.

 

http://www.java.com/pl/download/index.jsp

 

Ściągnij, zainstaluj i zrestartuj komputer.

 

2. Zaktualizuj windowsa.

 

Menu > Panel Sterowania > Windows Update.

 

3. Pobierz najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej.

 

Jak sprawdzić?

 

Panel sterowania->system->sprzęt->menedżer urządzeń->karty graficzne.

 

Wpisujesz w google nazwę twojej karty graficznej i szukasz strony z pobraniem sterowników.

 

4. Wyłącz zaporę.

 

Start > Panel Sterowania > Centrum Zabezpieczeń > Zapora Systemu windows > Wyłącz.

 

To tyle, jeśli są jeszcze problemy pisać w tym temacie.

Edytowane przez _Shadowlord
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

 

Coraz więcej pytań, odświeżam by było widoczne.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Dodaj jeszcze , że jest taki sposób na karty zintegrowane ,że wchodzisz na pulpit / prawy przycisk myszy / właściwości / ustawienia / zaawansowane / rozwiązywanie probelmów i trzeba wsiąść ten pasek "Przyspieszenia sprzętowe " na 3 kreske!

TO TYLKO DZIAŁA NA KARTE ZINTEGROWANĄ.

 

I zmniej kolor bo ta czerwień jest oczojebna i razi w oczy.

Edytowane przez Bear Grylls.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...