Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szkoła/Głosowania-Co byście dali?


SIRPEANUTS

Wybieramy   

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybieracie?

    • Dla takich jo? jo?, ziom
      14
    • Dla kujonów/innych
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, w sql mamy głosowania tam na samorząd, każdy pisze jakieś bzdety mis król, dyskoteki konkursy , wyjazdy...

 

Jeśli ja bym miał ustalać co i jak to by to wyglądało tak :

 

Dla takich joł joł, ziom -.-

 

Na każdej matematyce oraz polski, luki

Na stołówce do każdego obiadu Coola, frytki, hamburgery i pizze ;]

W każdy piątek zgrzewka Cooli/Sprajta, na głowę

Dzień wagarowicza '' co dziennie '' No a jak?

Brak zadań domowych

Lekcja maksymalnie 30minut, no a jak inaczej? Trzeba mieć czas na wypicie ^^

Sprawdziany i kartkówki - NIGDY!

Dyskoteki częste!

 

Oczywiście nie mówię tego do słownie, wiadomo co by się działo jak by tak było...

 

Dla kujonów/innych

 

Lekcja 1h

Zadania domowe co dziennie

Stołówka zwykła, normalne obiadki

Dzień wagarowicza - Nigdy może raz na rok

Konkursy co dziennie, no a jak? Przecież derekcja musi z czegoś żyć ( Od każdego po 30zł chętnego )

W każdy piątek : kupa

Na każdej lekcji zakuwanie

Częste sprawdziany i kartkówki

Dyskoteki raz na półrocze

 

Jeśli byście musieli wybierać, wybieracie ''

Dla kujonów/innych ''

'' Dla takich joł joł, ziom -.- '' ?

 

U góry każdy może zagłosować.

 

Uwaga każdy musi wybrać + dopisać dlaczego? Pamiętajcie to jest taka fikcja, wiadomo tego na prawdę nie będzie \.\

 

Ja wybieram dla takich joł joł, ziom ponieważ lepsze to niz tamto...

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Dla tych JOŁ JOŁ to już nie szkoła tylko WIEJSKA WIOCHOWATA KNAJPA DLA OPIERDALAJACYCH SIE GIMBUSÓW.

 

 

Dla kujonów w miarę normalna szkoła poza 1h lekcji. Co do dyskotek to jak u mnie byly robione gdy chodziłem do gimnazjum to lepiej nie bylo przychodzic,.

jqeuR.png

Opublikowano

Dla tych JOŁ JOŁ to już nie szkoła tylko WIEJSKA WIOCHOWATA KNAJPA DLA OPIERDALAJACYCH SIE GIMBUSÓW.

 

 

Dla kujonów w miarę normalna szkoła poza 1h lekcji. Co do dyskotek to jak u mnie byly robione gdy chodziłem do gimnazjum to lepiej nie bylo przychodzic,.

 

 

Ale ja o tym nie mówię na serio... Zgodzę się, no ale taki pół zabawne pół przymulające ;x

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

"Dla kujonów" Czemu? Potem wyrasta plaga tępych dzieciaków bez wykształcenia którzy nawet na kase nie mogą się dostać.

Opublikowano

Na stołówce do każdego obiadu Coola, frytki, hamburgery i pizze ;]

W każdy piątek zgrzewka Cooli/Sprajta, na głowę

Kilka miesięcy i na wf byście mieli tylko zapasy sumo.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Dla takich joł joł, ziom

dlaczego: taka mi pasuje mam dosc codziennego zakuwania na jakies zasrane spr...;/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Szkoła jest po to by się uczyć, a nie się opierdalać.

Jak będziesz debilem, to nikt Ci pracy nie da. ;D

No chyba, że zawodówka to twój poziom + praca w Tesco.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Oczywiście że na dresiarza, brzydzę się reszty ścierwa,

ale wtf, "joł joł ziom", co ty wymyslasz kurwa?

Ankieta jest co najmniej durna,

a twoja wyobraźnia serio jest bujna =D

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

Każde ma swoje plusy

 

Takie JOŁ JOŁ ma plusy bo :

  • Dasz sobie potem rade w życiu
  • Będziesz umiał zawalczyć o wszystko
  • Będziesz miał sporo kumpli i napewno jakąś dziewczyne

Takie kujonki ma plusy bo:

  • Znajdziesz dobrą pracę
  • Dasz rade pomóc w czymś np. synkowi przy kompie
  • Będziesz miał sporą wiedzę o większości

Ale i tak bym wybrał szkołe JOŁ JOŁ

Opublikowano

Każde ma swoje plusy

 

Takie JOŁ JOŁ ma plusy bo :

  • Dasz sobie potem rade w życiu
  • Będziesz umiał zawalczyć o wszystko
  • Będziesz miał sporo kumpli i napewno jakąś dziewczyne

Takie kujonki ma plusy bo:

  • Znajdziesz dobrą pracę
  • Dasz rade pomóc w czymś np. synkowi przy kompie
  • Będziesz miał sporą wiedzę o większości

Ale i tak bym wybrał szkołe JOŁ JOŁ

 

 

Zgodzę się z tobą, dobrze mówisz... ;)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

szkoła jest dla dzieci.

Masz jakiś problem? Każdy kiedyś chodził i chodzi do szkoły.Ty też jesteś dzieckiem, może starszym... '' szkoła jest dla dzieci '' a dla kogo innego?

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

szkoła jest dla dzieci.

Ignorować Metinowca, zapewne przez całe życie będzie przed kompem siedział i zapierdalał w Metina 24/7.

Opublikowano

Każde ma swoje plusy

 

Takie JOŁ JOŁ ma plusy bo :

  • Dasz sobie potem rade w życiu
  • Będziesz umiał zawalczyć o wszystko
  • Będziesz miał sporo kumpli i napewno jakąś dziewczyne

Takie kujonki ma plusy bo:

  • Znajdziesz dobrą pracę
  • Dasz rade pomóc w czymś np. synkowi przy kompie
  • Będziesz miał sporą wiedzę o większości

Ale i tak bym wybrał szkołe JOŁ JOŁ

Pieprzysz głupoty, to się nie wyklucza.

Opublikowano

Za bardzo przekontrastowałeś te szkoły.

Mogłbyś dodać opcję szkoły normalnej.. gdzie lekcja trwa 45 min.

 

Chciałbym chodzić, do takiej szkoły, gdzie zdobytą wiedzę z niej.. mogę wprowadzić w życie codzienne, oraz zawód.

Po co mam się uczyć biologii, o zwierzątkach kilka lat, abym potem na koniec mógł być informatykiem, czy też projektantem wnętrz?

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...