Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka średnia ci wychodzi?


miqziomq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1 gim - jak bede mial 5 z techniki to srednia 4.8, a jak 6 to 4.9

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

Podstawówka 6 klasa ... Policze

Matma 3

Przyroda 3

Informatyka 6

J.Angielski 2

Technika 4

Historia 3

Religia 5

W-F 5

Plastyka 5

J.Niemiecki 3

J.Polski 3

 

Czyli

 

42/11 = 3,8 ;D

. .

Opublikowano

3.46 leszcze :P Dla mnie normalka, podstawówka oceny 4-5, gimnazjum 3-4 :] Zachowanie 1 gim poprawne, 2 gim nieodpowiednie :)

 

Pozdrawiam mojego wychowacę

Opublikowano

1 klasa gimnazjum

 

średnia wychodzi mi, że będzie równo 3,75:DD

Opublikowano

Hmm nie liczyłem bo się boje :P

 

Rok temu z paskiem teraz nie wiem czy 3.5 będzie xD

 

 

///Gimn

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Podstawówka 6 klasa ... Policze

J.Niemiecki 3

 

Ja pierdole to już w podstawówkach uczą niemieckiego ?

Ja zaczynałem edukację niemieckiego od 1 technikum przez całe gim only ang z obcych był

s2c77Oa.png

Opublikowano

Pierwszy rok studiów Bioinżynieria i będzie ok . 4.0 może ;P więc nie jest źle , a kierunek cholernie ciężki ;P przedmioty takie jak , chemia , fizyka , biologia komórki, botanika itp.

Opublikowano

6.0 w II LO !

Może mała anegdotka ...

 

Mówi kowboj do kumpli

- Dawajcie, idziemy oglądać western na Alasce!

12085972280505695227.png

Sygna wykonana przeze mnie <lans>

Opublikowano

Z taką pisownią to raczej w to wątpię

 

Po prostu ale zle wcisnalem, pelno mam okruchow w klawiaturze.

jesli to ci przeszkadza moge pisac bez tego... A co do swiadectawa. Chcesz zdjecie/skan jak dostane?

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...