Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze gry w jakie grałeś ?


riot5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parę gierek w które zajebiście mi się pykało :

 

CoD (wszystkie)

Medal (wszystkie)

NFSU 1 ,2 i Most Wanted (reszta gówno)

Assasin Creed Brotherhood

Bulletstorm

Crysis Warhead

Metin2

Fifa 9 ,10 ,11

Quake 3

Opublikowano

Moje to :

 

Bulletstorm

Resident Evil 2-5 <3

Gta: London <3 , SA , IV

CS:Source

The Sims 3

Lego Star Wars 2-3 :D (przy 2 częsci dorosłem :P)

Do nie dawna Diablo 2; LoD

Pasjans <3

 

Przypomne coś sobie to dopisze.

witam.

Opublikowano
GTA IV (starsze części są "dziwne")

 

Ty jesteś dziwny :) , to że grafika że chce się płakać to nic nie oznacza ...

najlepsze misje i wgl cała historia ...

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

GTA IV

FIFA 11

Crysis 2

Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów

Cała seria Assassin's Creed

Seria Gothic

Disciples II:Bunt Elfów

Disciples III : Wszkrzeszenie - Hordy Nieumarłych

Prototype

Seria na PSP God Of War

SvR 2011 PSP

Patapon 3

Lamecraft

Minecraft

Obywatel Kabuto (baaardzo stara gra, grałem w nią w wieku 7-9 lat.)

C.S 1.6

@edit

zapomniałem o wormsach :D

Opublikowano

Assasyn Creed (all series )

Counter - Strike Source ( w 1,6 grałem 4 lata ale w css lepsza grafika )

Lineage 2 ( TOP 1 GRA NA ŚWIECIE ;D )

 

NO I tam parę innych mniej ważnych

Gość Mounthains
Opublikowano

DIRT 3

Assasin Creed - wszystkie części

Gothic 1/2

Fifa 11

Opublikowano

CoD'y te nowe są fajne i przyjemnie się gra.

Crysis 2 dobry :D spodobał mi się.

Minecraft , jeśli ma się pomysł na grę i budowanie. Ale strasznie się nudzi na większych multiplayerach ... (chyba że tak do 20 osób i w miarę ciekawy jest, wtedy można grać, ale jak 100+ to masakra).

 

Śmieszy mnie to, że większośc osób z MC przerzuciła się na jakąś Terrarię w 2D i piszą że to jest najlepsza gra o.O .. szkoda że nie na pegazusa hah.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

CoD'y te nowe są fajne i przyjemnie się gra.

Crysis 2 dobry :D spodobał mi się.

Minecraft , jeśli ma się pomysł na grę i budowanie. Ale strasznie się nudzi na większych multiplayerach ... (chyba że tak do 20 osób i w miarę ciekawy jest, wtedy można grać, ale jak 100+ to masakra).

 

Śmieszy mnie to, że większośc osób z MC przerzuciła się na jakąś Terrarię w 2D i piszą że to jest najlepsza gra o.O .. szkoda że nie na pegazusa hah.

 

 

Nie chce spamować , ale terraria jest lesza wg. mnie od mc ponieważ jest ona bardziej rozbudowana pod wzgledem PRZYGODY można walczyć, używac czarów , robić magiczne przedmioty. itp.

Każdy ma swój gust i upodobania. MC tez lubie ale terraria fajniejsza ;)

63989389769756300986.png

Opublikowano

- Fifa 09,10,11

- The Thing

- Twierdza deluxe.crusader/

- Minecraft

- Medal of honor

- Call of duty 2,3,4,5

- Metin2

- Last Chaos

- Plemiona.pl B)

- Prototyp

- itd...... :rolleyes:

Opublikowano

gothic 1,2,3,4 GTA San Andreas, Metin2, Warrock, 4Story, LS 2011 (Symulator farmy 2011), Painkiller Redemption, Battle of out Hell, Overdose, Resurrection, Black Edition. To wszystkie gry jakie sa najlepsze

Sry za pismo mam problemy z spacja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...