Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wszystko na temat Gun Emporium


Piecu

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

O kurde ale teraz ogarnąłeś, sprytnie i faktycznie nikt nie skopiuje

heh a jak w grze z tobą gadałem to mówiłeś że nie bedziesz już na forum wchodził (QR na ghost town :D)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Dawne czasy. Nie chce mi się expić teraz. Teraz czeka mnie Colonel. Ale to upszedze, tym razem o mniejszej aktywności :)

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, wiecie może czy bronie które użyłem w "customize" (zwiększyłem obrażenia i celność) otrzymują te ulepszenia na zawsze? W sensie ,że np. famas został ulepszony przeze mnie i jak mi się skończy, czy jak kupie nowego albo go odświerze czy mi zostanie ulepszenie obrażeń i celności,

Opublikowano

Witam, wiecie może czy bronie które użyłem w "customize" (zwiększyłem obrażenia i celność) otrzymują te ulepszenia na zawsze? W sensie ,że np. famas został ulepszony przeze mnie i jak mi się skończy, czy jak kupie nowego albo go odświerze czy mi zostanie ulepszenie obrażeń i celności,

To jest tak, jak jak masz jakąś broń, np. na 30dni i ją ulepszysz, i jak zostanie ci ona np. na 2dni i kupisz ją na np. 30dni, to dalej będzie przerobiona, ale jak ci się skończy i zniknie z ekwipunku, i kupisz ją od nowa to znów musisz ją ulepszać od nowa, broń będzie ulepszona dopóki będzie w twoim ekwipunku, nawet jak ją przedłużysz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co do znikania broni topowiem że np water gun jest tylko na śmingusa a ta choinka co z G36E się robi tylko przez święta i z wieloma innymi brońmi jest podobnie ale nie ze wszystkimi

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...