Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie działa mi Kamermod2011 sf priv serwer mam win 7


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Elo mam , problem oturz tak prubuję włączyć Moda i taki błąd wyskakuje

unledfpp.png

Przenieś Mnie

 

Prubowałem takich żeczy jak Uruchom jako administrator oraz zmienić w właściowościach

unled2ky.png

Przenieś mnie

 

I także prubowałem zzaktualizować metina ale wyskakuje mi taki błąd jak na ss poniżej

 

Przez metin2. exe : unled3cp.png

Przenieś mnie

Przez Path Upader : unled4ih.png

Przenieś mnie

 

I Także prubowałem uruchomić Metin2.exe i PatchUpader.exe Przez admina i z zmienionymi wartościami Sp 2 i Sp3 i Sp1

Reinstalki metka też nie działają ;/

 

PROSZĘ O POMOC !!!!!! NIEWIEM CO ROBIĆ Dodam że mam Win 7 all aktualizacje zainstalowane niewiem ocb

 

+ Dla każdego za pomoc ;p

Edytowane przez TypeK21
jestersplash2.jpg

Opublikowano

Ja także mam win7 , nie mam spatchowanego itp. nic wgl nie ruszałem go ściągnełem go http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html wypakowałem i śmiga :)

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Opublikowano

@up

To czemu u mnie niedziała ?? Co się może dziać takrze ściągałem z tej samej strony dalej nic nie działa HELP !

jestersplash2.jpg

Opublikowano

Masz metka nie ruszonego czyli nic tak nie grzebałeś ? Lub może innego moda wgrałeś tam ? Bo jeżeli tak to także tak mam .

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Opublikowano

MAM WSZYSTKO NIC NIERUSZANE WRĘCZ NAJNOWSZE WSZYSTKO JEST ZROBIONE WEDŁUG INSTRUKCJI ZAWARTEJ NA STRONIE " metin2mod.tk " ....

jestersplash2.jpg

Opublikowano

To nie mam zielonego pojęcia oco kaman o.O

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...