Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, wam wszystkim :D

Mam kilka problemików.

 

1. Poszukuje modyfikacji, w której NPC zakładają swoje wioski i możemy je plądrować, lub im po prostu pomagać. Czytałem gdzieś na MinecraftWiki, że jest takie coś, ale nie pamiętam nazwy.

Pobrałem minecolony, humans +, ale nie do końca o to mi chodziło. Jeśli takowa istnieje w ogóle to proszę o linka :)

 

2. Czy jest możliwość dodawania swoich własnych NPC ?

Właściwie chodzi mi o to, jak dodać skrzynkę, że po jej zrobieniu respią się z niej NPC dodane przeze mnie..

 

3. Po dodaniu tych swoich NPC, jak zrobić żeby mnie lubili lub atakowali.

 

Dziękuję za odpowiedzi i daję + za każdą sensowną odpowiedź.

 

Edit:

Ops! Pomyliłem się z nazwą tematu. Proszę, aby jakiś moderator ją zmienił.

Edytowane przez Drakeseko
Opublikowano

1. Jest to plugin Millénaire

2. Jest mod dzięki któremu po położeniu skrzynii pojawia się Miner itd. Nie wiem jak dodać własnego, ale możesz chyba można im skina zmienić dzięki czemu będzie chodził np. Herobrine z kilofem itd.

3. Musisz zrobić własnego moda właśnie z tymi NPC oraz dac im pewne cechy. Ale jak to zrobic to ci nie powiem, ale wiem tyle , że to łatwe nie jest

jLRw2A6.png

Opublikowano (edytowane)

Co do 2 to prawdopodobnie chodzi Ci o minecolony. Nie chodzi mi o to. Ja chciałbym dodać swoich NPC - rycerzy, którzy będą bronili zamku i respili się ze skrzynki. I nawet jeśli to jest trudne to nic ;d Ja tworzę modyfikację do innej gry więc mam doświadczenie w Javie.

 

Edit: Dostałeś plusika ;d

Edytowane przez Drakeseko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...