Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Jak postawić serwer terrari na ruterze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ruterze? Już mówię:

1. Włączasz terrarię.

2. Tworzysz serwer.

VIOLA! Już umiesz postawić serwer na ruterze. Sam mam ruter i tak mi działa.

 

Dzumper , nie wprowadzaj innych w błąd.

U praktycznie każdego trzeba zrobić przekierowywanie portów na routerze.

 

@ Potępiony tutaj masz link do poradnika jak zrobić przekierowywanie portów krok po kroku.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/369383-tut-jak-zrobic-poprawnie-port-forwarding/

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

I jeszcze jak ma zmienne ip to albo do usługodawcy żeby przydzielił stałe albo zdobyć domenę np. na no-ip.pl .(jbc to nie reklama)

Opublikowano

Dzumper , nie wprowadzaj innych w błąd.

U praktycznie każdego trzeba zrobić przekierowywanie portów na routerze.

 

@ Potępiony tutaj masz link do poradnika jak zrobić przekierowywanie portów krok po kroku.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/369383-tut-jak-zrobic-poprawnie-port-forwarding/

 

To możliwe, lecz u mnie tylko gdy włączyłem terrarię i zrobiłem serwer każdy mógł wchodzić.

Opublikowano

Wejdź na swoją stronę router'a i musisz mieć tam zakładkę z portami, odblokuj sobie port 7777 i postaw serwer, u mnie to zadziałało.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...