Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka... Nudziło mi się, więc na szybko w MCEdicie zrobiłem mapkę typu Escape... Zadaniem jest wydostanie się z kopuły (jesteś w jej środku) na jej szczyt... Możesz zniszczyć maksymalnie 3 bloki ziemi i postawić 3 bloki ziemi... Przeczytaj tabliczki na starcie, włącz stoper i ruszaj!!! Następnie pochwal się czasem w tym temacie i walnij minusa :) Mapkę da rady przejść na kupę sposobów... Ja osobiście przeszedłem ja 4 razy zaczynając w różnych miejscach...

 

Screeny:

To jest ukryta treść, proszę

 

Download:

To jest ukryta treść, proszę

Download2:

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

Sposób instalacji mapy:

 

Ściągnij paczkę, następnie ją rozpakuj np. na pulpicie... Następnie kliknij Start -> Uruchom -> Wpisz: ,,%appdata%" (bez apostrofów, ale z procentami) -> wejdź w folder .minecraft -> saves i tu wrzuć wypakowany folder...

 

PS. Jeżeli się zabijesz, zejdź na dół kopuły i zaczynaj od nowa (nie zeruj czasu)... Niestety nie da rady ustawić spawna tak nisko jak jest dno kopuły, więc trzeba schodzić ;)

Nothing to do here.


Opublikowano

Kurcze... Więcej nic już nie wrzucam... Nie po to piszę ten temat, uploaduje to, skanuje wymyślam mapki aby teraz plusy dostawać -.-

 

@Edit: Nowy link do downloadu...

Nothing to do here.


Opublikowano

Podoba się Escape czy nie?? Jak tak to może zacznę na stałe je robić (oczywiście inne)... Na ten pomysł wpadłem jak w MCEdicie chciałem kopułę z ziemi zrobić, i dziury się porobiły xD

Nothing to do here.


Opublikowano

Hmm... Pobrałem mapkę i nawet fajna, ale jest diabelnie ciemno :D Było już poświęcić chwilkę więcej czasu i dodać parę pochodni a nie kliknąć raz w MC Edicie pędzlem i "Mapa escape" ... Ale masz tego minusa za chęci.

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Co za problem się przespać... Po zatym dziwne że masz noc, jak mapkę uploadowałem gdy był dzień w grze...

Nothing to do here.


Opublikowano

@Up. Nie chodzi, że jest noc, ale że klocki na dole po prostu zasłaniają światło :D Jakbyś zrobił ze szkła to by było już coś widać.

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Dać w nocy !! good JOB ! ..... jest dzień zachód słońca po 1 minucie jest ciemno że nic nie widać popraw leci + ! bo chcesz minusy .

 

+ MAPA DZIWNA ! TEGO SIĘ PRZEJŚĆ NIE DA ..... KOLEGA PRÓBOWAŁ PONAD GODZINE I GÓWNO

MÓJ KOLEGA PRÓBOWAŁ 3 GODZINY I PRZESZEDŁ ZE ZNISZCZENIEM Z 80 BLOCZKÓW.

JA PRÓBOJE 30 MIN I MAM DOŚĆ NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ POZDRO .

Jeśli zasłuzyłem daj

+

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...