Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Nie działający Zcrackowany ElfBot NG


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. a więc od razu przejdę do rzeczy: gdy ściągam ElfBot NG pod 8.54 to mi działa (nie zcrackowany) ale problem bo to jest tylko na 3 dni i co 1h 15 min trzeba wyłaczać i włączać ponownie tibie z botem. A więc gdy próbuje zcrackować bota to po zcrackowaniu nie chce się on w ogóle uruchomić nie ważne jakiej metody bym nie użył podmiany dll czy cracka tego od evolutiona i tak mi nie chce się włączyć . Po zmianie dll nie chce się włączyć. Po ściągnięciu już zcrackowanego też się nie chce włączyć a gdy chcem zcrackować go crackiem od Evolutiona wyskakuje mi następujący błąd:

 

SS:

 

12fdf1e6715c4babmed.jpg

 

Link do zdjęcia bo w wyższym rozszerzeniu coś nie moge...:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Dlatego proszę o jak najszybszą pomoc

Edytowane przez StefanMT2

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano (edytowane)

ale co bota? niee.. znaczy jestem adminem ale co uruchomić prawym i kliknąć uruchom jako admin?

 

 

@edit uruchomiłem jako admin i nadal się nie włącza...

Edytowane przez StefanMT2

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...