Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

The Living City Of Minecraft

Jest to zapowiedź mojego prywatnego serwera minecraft o nazwie The Living City Of Minecraft.

Serwer ten będzie odzwierciedleniem prawdziwego życia w mieście.

Każdy się tu odnajdzie, lubisz łowić? zostaniesz naszym rybakiem , lubisz budować? zostaniesz pracownikiem budowy.

Będzie to 100% RolePlay .

Tu każdy jest równy nie zależnie od wieku czy koloru skóry.

Start serwera dziś o godzinie 19.40!

Poszukujemy: 1 kid operatora ,mapy miasta z domami itp.

Potrzebujemy cię!

Zapraszam do wspólnej gry!

 

Moje gg: 31546081

Przez problem serwer będzie hamachi.

Śieć The Living City Of Minecraft-1 haslo 123

Ip: 5.197.10.26!

Edytowane przez dorian17393
mca.png
Opublikowano

No nie wiem czy takie ogarniete ;/

Mapa sie wczytuje pół h, ogólnie duze laggi.

No ale cóż, może wina mojego kompa/neta.

Poczekamy na wypowiedzi innych.

Opublikowano

Nie polecam serwera, uświadomiłem adminowi, że mając internet 2mb, będzie mieć lagi, jednak on twierdzi, że lagi są przez hamachi!. Jeśli odpali serwer z wewn. Ip to nie będzie lagów :). Koledze widać, brakuje profesjonalizmu, przy 7 osobach CHOLERNIE laguje, gracze narzekaja na lagi, brak jakichkolwiek pluginów. Admin myśli, że się zna, a tak naprawdę kolejny neos odpalił serwa na swoim kompie. A mogło być fajnie... Nie polecam.

Opublikowano

- brak pluginów

- ogromne lagi

- małe doświadczenie adminów w tej grze, nie ogarniają

 

+ brak.

 

Nie polecam grać na serwerze.

Opublikowano

- brak pluginów

- ogromne lagi

- małe doświadczenie adminów w tej grze, nie ogarniają

 

+ brak.

 

Nie polecam grać na serwerze.

Racja strata czasu, poza tym temat jest umieszczony w złym miejscu i prosiłbym administratora o jego usunięcie lub przeniesienie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...