Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hejka. Szukam kilku odpowiedzialnych osób na serwer, którę będą przywódcami Frakcj oraz kilku budowniczych i Generałów

 

Frakcje:

 

Elfowie - 2 Generałów Armii Lasu

 

Rycerze - 2 Generałów Armii Królewskiej

 

 

Budowle:

 

-Zamek królewki

 

-Obozy bandytów

 

-Klasztor Magów

 

Wymagania:

 

- Minimum 13 lat ( sam mam tyle :D)

 

-Zdolności przywódcze

 

-Poprawna polszczyzna :P

 

-Chęć zabawy :D

 

Zapraszam :)

 

@Down

 

To nie prezentacja serwera, ale mogę powiedzieć to i owo.

 

Serwer Hamachi, stoi craftbukkicie, pobrałem od NismonSa.

 

Wywaliłem kilka pluginów oraz dodałem wiele nowych.

 

Serwer na razie stoi na 1.5_01 z powodu lagów na 1.6

 

Jak jeszcze jakieś pytania pisać PW :P

 

Adres forum: HeroCraftSerwer.pun.pl

 

Hamachi

 

WbijTu

 

WbijTu2

 

WbijTu3

 

WbijTu4

 

Haslo: 123

 

IP: 5.116.51.137

 

Tak zeby nie pisac na Pw podałem parametry serwera, bo jestem zajęty sorry piszę na szybko

Edytowane przez Mordeeek
Opublikowano

Ja mogę na maga iść.

 

Lat: 16

Skype: Podam potem jak będzie potrzeba

Posty:

10[+]

20[+]

30[+]

40[+]

50[-]

100[-]

200[-]

500[-]

1000[-]

Opublikowano (edytowane)

ja się nadam

 

lat:14

Skype: później

posiadam oryginalną wersje minecraft

 

 

najlepiej na krasnoluda bądź elfa

Edytowane przez fifty@Grosz
Opublikowano

Chętnie zostanę królem elfow.

lat:13

Skype: Na PW nie cierpie spamu...

Zdolności przywódcze:Duże

Znajamość rasy:Ogromna

Umiejętność gry RPG-Ogromna

Mam minecrafta premium

Daj minusa

 

90960618714787417500.png

obrazek by thtsn

Opublikowano (edytowane)

a ja chce cos pobudowac np jakas swiatynie, farme, spawn, ogromny zamek:)

 

Król elfow

lat:19

Skype: Nie mam i miec nie bede

Zdolności przywódcze:Ogromne:D

Znajamość rasy:Wysmienita

Umiejętność gry RPG-A tu chodzi o fabule Hmmmmm Taka sobie:D

My premium... My premium... MY PREMIUM!!!!

Edytowane przez Sylwek150c
Opublikowano

Ja moge na przywówdcę buntownków.

Lat na karku mam 15

Skype chetnie pózniej podam

Zdolności przywódcze jakieś się znajda ;p

Znajomośc rasy, myślę ze duza.

Jakby co, pisz na pw

Opublikowano (edytowane)

@UP

Wiesz co mnie zastanawia? Siedzisz w tym temacie a na serwa ani razu nie wszedłeś... Moje pytanie: Po co siedzisz w tym temacie?

Edytowane przez Ten od MC

Daj minusa

 

90960618714787417500.png

obrazek by thtsn

Opublikowano (edytowane)

UWAGA... Z powodu wielu problemów jakie zastały, przekładam kandydaturę na przyszły tydzień. Proszę o zamknięcie tematu!

 

PS: Na pewno nie przyjmę dzieciaków którzy piszą bez przerwy a nie wchodzą na serwer, nie piszą na PW nic...

 

Myślę, że Zrobimy co innego. Póki serwer jest Hamachi będą 4 Frakcjie, których przywódców sam wybiorę z pośród uczestników serwera, później na dedyku będzie więcej klas

 

Edit: Zmiana planów, poszukuję Władcy Rycerzy, będą Generałowie, którzy będą dowiodziili armią

Edytowane przez Mordeeek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...