Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Dedyk 24/7][WL] [FreeBuild] --- VentkaPL --- Wszyscy czekamy właśnie na ciebie !


Ventka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoventka.jpg

 

Zostań jednym z nas ! Twoja działka już na ciebie czeka.

daneoserwerzeminecraft.png


  • Typ serwera:: FreeBuild
    Whitelist: zapisy na naszej stronie (adres w bannerze)
    oraz w temacie według wzoru:
     
Nick:
Wiek:
Coś o sobie:



PVP: Wyłączone (komenda dla graczy: /pvp on/off)
Moby: Włączone (tylko poza miastem)
Zwierzęta: Włączone (tylko poza miastem)
Ilość slotów: 25
Aktualnie obsługiwana wersja klienta: 1.6.6

daneopolaczeniuminecrafi.png

  • Serwer dedykowany
    IP / Host: ventka.dyndns.org

dadatkoweinformacjemine.png

Pierwsza działka w mieście (20x20) jest darmowa!

Koszt drugiej działki (w mieście lub poza miastem) wynosi: X * Y * 10

 

TeamSpeak3

IP / Host: ventka.dyndns.org

Port: 9987

 

Serdecznie zapraszamy - rozmawiając na TS3 możesz dużo zyskać !

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

Dodaj FuryBBoyzen

 

@Szukam kogos kto bedzie mieszkal zemna

Opublikowano

Dodaj FuryBBoyzen

 

@Szukam kogos kto bedzie mieszkal zemna

Zapisy na WL na naszej stronie (adres w bannerze).

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

@Ventka oco chodzi z tym cubem jak to obliczyc ?

 

@Przepraszam za dobule post ale musiałem sie spytac

Opublikowano

Jeśli chcecie działkę za miastem musicie zapłacić mnożąc jest długość razy szerokość a następnie razy 10.

TNT nie niszczy terenu. WL na naszej stronie.

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

Linku nie ma ale adresu można się domyślić z banneru na samej górze reklamy.

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

Ventka wbij na serwer szybko [ sytuacja awaryjna ]

Opublikowano

Zostałeś dodany po godzinie, więc chyba jeszcze nie jest tak źle :) Nikt nie siedzi 24h przy komputerze...

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Opublikowano

Wszyscy jesteście już dodani. Polecam jednak rejestrację na na naszej stronie. Będziecie wtedy mogli w razie problemów zresetować hasło na koncie.

Pomogłem ? Licze na + :)

 

sygna0404.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...