Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Planeta (power Of Photoshop :d)


gliand666(banned)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie Wziąłem zdjęcie satelitarne nowej zelandii wyciąłem z niego koło użyłem opcj wypuklania. do doałem na nowej warstwie inner glow i outer glow o różnych kolrach. skopiowałem zaznaczenie , na nowej warstwie wypełniłem na czarno użyłem dwa razy gaussian blur i zmieniłem pozycje. To czarne to cień słońca.

Panie wszystko wiedzący.

//Ciach

 

Który mod non stop usuwa mi sygnaturki.

Jak dorwę to zabiję.

Opublikowano

Lol...Kpisz chyba sobie o_O do dawida9

Opublikowano

2up

 

Dzięki za poparcie, ale faktem jest, że to nie jest trudna praca max 1h, ale czasem fajny efekt wychodzi.

//Ciach

 

Który mod non stop usuwa mi sygnaturki.

Jak dorwę to zabiję.

Opublikowano

Ile?? 1h ?? hahahah chyba 55minut to szukałeś filtrów bo nie wiedziałeś gdzie są !

 

@@

 

Cień słońca ? dziwne czy tylko ja nie widziałem takowego cienia xD

sygnakopiatj4.png

 

Avatar sponsorowany przez ApOkAlIpSsIoN (ver.3.0)

Opublikowano

Nie łapię cię oco ci chodzi??? Przejęzyczyłem się chodziło mi o cień od słońca. A poza tym powiedziałem, że max 1h, a nie, że tyle to robiłem. Następna praca, którą będę robić zajmie minimum 6h, będę robił swoją siostrę :D.

//Ciach

 

Który mod non stop usuwa mi sygnaturki.

Jak dorwę to zabiję.

Opublikowano
będę robił swoją siostrę :D.

 

Powodzenia...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hahaha, takiego gówna jeszcze nie widziałem ^^. Hahahahaha!!

lepsze w góóglaH znajde w poł minuty ^^.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Lol, będziesz robił swoją siostrę? I to tylko 6h? A ja myślałem że ciąża trwa 9 miesięcy, chyba że chodzi ci o sam stosunek, to pewnie będzie taki podział czasu :

-5h 50 minut - W oczekiwaniu na erekcję

-10 minut - zwał ;d

reklama RMCF1902

Opublikowano
W rodzinie wszyscy zdrowi?

 

dobre... hehe :D

 

do tematu

 

n/c

 

do pracy

c/n

FullMetal Alchemist [done]

Clannad [done]

Clannad After Story [done]

Elfen Lied [done]

Kanon [done]

Bleach [...]

FullMetal Alchemist 2 [...]

Naruto [done]

Naruto Shippuuden [...]

Death Note [done]

School Days [done]

Hellsing [done]

K-On [...]

 

Nie wszystkie bo wszystkich nie pamiętam xD

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...