Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Generator pliku startowego serwerów Minecraft v1.3Beta - Więcej możliwości v1.3 Beta


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam mój program do tworzenia takich plików. :)

Program wypytuje się nas o różne informacje i na ich podstawie tworzy bardzo dobry plik startujący.

 

Program obsługuję, Windowsa i Linuxa.

 

Możecie sobie stworzyć "kolorową" konsole, zmieniająć czcionkę i tło :)

 

 

Download

http://hotfile.com/dl/119428126/5992263/LauncherServerMCv1.3B.zip.html

 

Skan

1306522883-U253398.png

 

 

v1.3
- Usunięto ograniczenie ramu
- Poprawiono ścieżkę do javy
- Dodano kilka linijek dla Linuxa

v1.2
- Dodano możliwość ustawienia ilości rdzeni
- Plik startujący obciąża bardziej procesor niż ram (baardzo przydatne na serwerach dedykowanych linux)
- Naprawiono problem z szalejącymi linijkami tekstu po wprowadzeniu literki

v1.1
- Poprawiony błąd z poleceniem -server na systemie Windows
- Program nie zadaje zbędnego pytania na systemie Windows

v1.0
- Napisanie programu

 

FAQ

1. System nie może odnaleźć określonej ścieżki.


  • Otwórz plik run.bat
    Znajdź w nim
    "%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe"
    lub
    "%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe"
     
    I wpisz swoją ścieżkę np.
     
    "D:\Program Files\Java\jre6\bin\java.exe"

Opublikowano

Dajcie na inny hosting bo właśnie pobrałem jeden plik z hotfile:)

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Nikt wam nie zrobi reuploada..

No chyba że autor wątku.

 

A tak poza tym jesteście MPCIKAMI roku!!!!

GRATULACJE!!

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...