Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupiłeś, czy piracisz? :D


-Shogun-

Kupiłeś?  

342 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupi?e??

    • Tak.
      112
    • Nie.
      180
    • WTF?! Co to minecraft?! Ja tutaj tylko czity do metinka sci?gam <3<3
      49
    • Dosta?em/wygra?em w konkursie.
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Piracę,i narazie nie zamierzam w to inwestować (Niedługo na rynku moja gra będzie ) Wtedy zarobię to kupię

Opublikowano

pirace i nie kupuje

ciekawe ile osób mnie skrytykuje

równie dobrze mógłbym napisać, że kupiłem [ co nie którzy ] ale wole szczerość

Opublikowano

Dodaj

 

Dostałem/wygrałem w konkursie :>

 

 

 

 

@offtopic

 

Gram na piracie -> ban

kupiłem -> kłamiesz

co to mc? ja tó ściongam czity do metka -> jestem trollem

 

nie ważne co klikniesz i tak jesteś udupiony :D

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Toriz, twoją grę możemy piracić ile wlezie prawda?

Tak :) Dzięki temu gra będzie bardziej popularna.I tak ci co nie mają neta będą musieli kupić, a i to nie będzie taka gra jak MC.Ona będzie ważyć około 4giga :)

Opublikowano

Napisałem xD a te 4gb chyba bez kompresji plików, chyba, że silnik tyle waży.

t

Człowieku ja robię tą grę już 3 lata.W wakacje zamierzam ją dać na rynek.Zarabiam cały czas od CD-Action różne sumy.On jest 3D.I nie będzie taka krótka.Coś jak GTA tylko średniowiecze -_- Sry za offtop

Opublikowano

Premium , premium ...

Naprawdę warto kupić :)

"Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher."
~A. Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...