Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nowy Serwer Minecraft Survival 24/7


danielhinz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o dodanie

 

 

Dark

 

stee_vo

 

 

Szukamy ogarnietego serwera ;P na którym zatrzymamy sie dłużej :D

Zależy nam na świetnej zabawie i miłej atmosferze :D

Może coś wniesiemy do waszego serwera ;)

Opublikowano

Dodaj mnie do wl nick Youukimaru

lubie surivial jestem uczciwy nie kradnie nie niszcze mam pomysly ;d

Daj -

Opublikowano

Wszyscy dodani na WL serwer zostanie uruchomiony 09.06.2011r. Zapraszamy. Stronę podaję na PW. Czas włączenia może ulec zmianie ale mniej więcej jakoś w tych dniach.

Opublikowano

nick WhiteSolder wiek 16

W minecrafta gram od alphy

chcę zagrać na serwie gdzie niema nobów i ktoś może ci pomóc

Opublikowano

Witam,

 

Mam 14 lat, jestem pomyslowy, kreatywny, ogarniety jak na swoj wiek.Najwiecej pomyslow mam na rozne gildie, zakony, dajmy na to "Zakon Nocnych Kruków " - zajmowali by sie zwiadami, zabojstwami na zlecenie.Tacy jakby skrytobojcy :)

No wiec jesli chcielibyscie cos takiego na swoim serwerze to ja mam pelno pomyslow na takie organizacje zajmujace sie roznymi sprawami.

 

Pozdrawiam,

chiBo_Zabojca

 

PS

Moj nick w grze: chiBo_Skrytobojca.

Opublikowano

Regulamin lokalny "Publikacje serwerów":

21. Do reklam używamy generatora.

http://www.mpcforum.pl/topic/363156-wzor-tematu-publikacji-serwera/

 

Zamykam. Jeśli chcesz abym otworzył, w celu poprawienia, napisz na pw.

 

Otwarłem na warunku poprawienia :)

wilk.png

Opublikowano

Witam chciałbym być na white-list więc:

Nick w grze: Kszyku

Chce zagrać w survival multiplayer w dobrej atmosferze.

Jestem dobry w budowaniu kolejek, kanałów i innych rzeczy do transportu więc na pewno się przydam.

Z góry dziękuje i proszę o przesłanie adresu strony na PW.

PS.Serwer już działa?

Opublikowano

Pieniądze zostały już wysłane serwer będzie 30- 40 slotowy. Teraz czekamy aż zaksięgują wpłatę i udostępnią serwer. Zapraszamy do zapisów na WL jak i na nasze forum. Podaję na PW

Opublikowano

Pieniądze zostały już wysłane serwer będzie 30- 40 slotowy. Teraz czekamy aż zaksięgują wpłatę i udostępnią serwer. Zapraszamy do zapisów na WL jak i na nasze forum. Podaję na PW

Nic na PW nie dostałem. Kiedy przyślecie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...