Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak,jestem rozpieszczonym dzieciakiem i niczego mi nie brakuje.Nie będę się żalił swoim życiem pajacu ale to jak obnosisz się z tą swoją fortuną jest po prostu żalowe.Wracaj do metina i firmy.

\m/ \m/

GG: 9261310

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sry, nie dam edita, bo nie zauważysz,

a o takiej sygnie to chyba marzysz... :D

infomode.png

Nie napisałem swojego nicku - bo nie robi się tego,

lecz jak tak bardzo chcesz, to prześlę Ci pliki .psd, mój kolego.

 

gadulec - 12753084

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

@Razzac

 

raport za obraze innego użytkownika forum ... czyli mnie

________________________________________________

 

O to kolejne wyniki waszych prac :

 

 

PedoÐres 1 miejsce

 

StoneKnight 2 miejsce

 

Evasion 3 miejsce

MrThomson 4 miejsce

_______________________________________________________

 

Przypominam czas do zgłoszenia sygnnatury jest do

12.06.2011r.

 

Opublikowano

Ja Cie obraziłem a ty mnie nie? Tak jak pisałem wracaj do metina,prosze o jeszcze jednego warna.

pozdro and poćwicz

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Za darmo mogę sobie skołować lepsze prace.

 

 

 

http://uploadonline.pl/images/beztytuu123.png

Najlepsza jak na razie.

; )

Opublikowano

Znów coś zrobiłem.. dobra ja już się nie udzielam tutaj bo każdy jest lepszy ode mnie . :unsure:

infomodeszgna.jpg

Opublikowano

@UP

 

Nawet nawet ale ta laska jest jakaś taka płaska xD Jak byś mógł poprawić to popraw

 

wjatek - no no ładna sygna

 

Evasion - laska git i tło , ale napis jakiś taki prosty. Spójrz na napis sygny wjatka.

_________________________________________________________________________

Po tych kilu sygnach zmieniły się pozycje a oto i kolejne wyniki waszego dzieła :

wjatek 1 miejsce

 

PedoÐres 2 miejsce

 

StoneKnight 3 miejsce

 

Evasion 4 miejsce

________________________________________________________________

Opublikowano
Przypominam czas do zgłoszenia sygnnatury jest do

12.08.2011r.

 

Lol , miał czas być do tej soboty / niedzieli a tu zong , do 2 miech , ładnie sygny za kolekcjonujesz . :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

@UP

 

Ciekawe ciekawe i nawet dodałeś Teniis is my life . W tenisa gram od 7 lat ,więc podoba m isię ta sygna

 

StoneKnight

 

Pomyliło mi się czas ma być do tej niedzieli,sory cyferki mi się pomyliły :D

Opublikowano

infomode3.png

Po poprawce, ściemniłem bo laska odstawała

teraz lepiej =D a no i wcześniej po oczach dawała.

 

 

A Wy lepiej przeczytajcie kilka tutków, bo na ten syf nie idzie patrzeć, robiłem lepsze po kilku dniach w photoshopie...

Nie wiecie co to wtopienie, a światło i głębia to dla Was pojęcie abstrakcyjne.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

Znalazł się profesjonalista ... a tak wgl w Twojej sygnie nic nie widzę ciekawego ... texta i może jakieś c4d a wtopienie za pomocą kontur ... render ładnie " spikselowany " jak powiększasz to trzymaj shift ... bo widzisz co wyskakuje

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Znalazł się profesjonalista ... a tak wgl w Twojej sygnie nic nie widzę ciekawego ... texta i może jakieś c4d a wtopienie za pomocą kontur ... render ładnie " spikselowany " jak powiększasz to trzymaj shift ... bo widzisz co wyskakuje

Nosz bo kurwa zajebię cię gołymi rękoma. !!

Mówisz tak, jakbyś był nie wiem jakim znaffcom, lecz ja siedze w ps'ie od stycznia a ty ? gimpa chyba wczoraj ściągnąłeś.

 

Spikselowana twarz, bo próbowałem wyostrzyć focala, nie mogę już tego cofnąć. Render jest dobrze przeskalowany,

chyba wiem kur*a jak się skaluje,

nie ucz mnie tego, bo cię zdissuję!

 

Chcesz to dawaj pojedynek graficzny i zobaczymy kto się bardziej zna.

Nie za pomocą kontur, tylko smużenia.

Tekstur tam nie ma.

 

v3:

http://img814.imageshack.us/img814/9104/infomode3.png

 

Zobacz na swoją.

Rendery odstają, tło brzydkie,

twoje skilsy są zbyt płytkie!

 

v4, ostatnia, naprawiłem światło i piksele:

nazleceniefinal.png

 

p.s. nie chcę nagrody

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

Nosz bo kurwa zajebię cię gołymi rękoma. !!

Mówisz tak, jakbyś był nie wiem jakim znaffcom, lecz ja siedze w ps'ie od stycznia a ty ? gimpa chyba wczoraj ściągnąłeś.

 

Spikselowana twarz, bo próbowałem wyostrzyć focala, nie mogę już tego cofnąć. Render jest dobrze przeskalowany,

chyba wiem kur*a jak się skaluje,

nie ucz mnie tego, bo cię zdissuję!

 

Chcesz to dawaj pojedynek graficzny i zobaczymy kto się bardziej zna.

Nie za pomocą kontur, tylko smużenia.

Tekstur tam nie ma.

 

v3:

http://img814.imageshack.us/img814/9104/infomode3.png

 

Zobacz na swoją.

Rendery odstają, tło brzydkie,

twoje skilsy są zbyt płytkie!

 

v4, ostatnia, naprawiłem światło i piksele:

nazleceniefinal.png

 

p.s. nie chcę nagrody

 

W skrócie " chuja mi możesz zrobić " taki cfany się znalazł :

bo cię zdissuję!

itp nie wiem co to znaczy ale wiesz co mi możesz zrobić ?? max do pały skoczyć i z połykiem zrobić ... chłopczyku może i jesteś lepszy w grafice bo siedzę w tym od 2 tyg w psie

ale nie pisz mi tutaj rzeczy typu że mi coś zrobisz itp :) nie radzę :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Hej , hej , hej

 

Nie wrzucajcie teraz na siebie bo zaraz jakiś mod zamknie ten temat i będą nici z nagród . Wcześniej już pisał jeden z elite który przypominał o kulturze . Chcecie pojedynek ??? To sobie walczcie ,ale nie w tym temacie tylko na pw .

 

P.S. StoneKnight fajną sygne zrobiłeś

Opublikowano

To bez sensu ziomuś, oceniasz sygnatury pod względem kto więcej zrobi a nie kto lepiej :O Usuwam moją prace bo jesteś debil

Opublikowano

InfoMode...

ja pisałem, że nie chcę nagrody, podoba Ci się, to ją bierz.

Stone zrobił najsłabszą w tym temacie.

(może wiekszą czcionką?)

Najlepsza jest Szymka.

 

A do tego "kozaka":

Jeśli sie czegos nie umie, to niech sie nie naucza nauczonych .

Tyle.

 

Więcej tu nie piszę.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

InfoMode...

ja pisałem, że nie chcę nagrody, podoba Ci się, to ją bierz.

Stone zrobił najsłabszą w tym temacie.

(może wiekszą czcionką?)

Najlepsza jest Szymka.

 

A do tego "kozaka":

Jeśli sie czegos nie umie, to niech sie nie naucza nauczonych .

Tyle.

 

Więcej tu nie piszę.

Gościu nie będziesz mi zarzucał że ty mi możesz cokolwiek zrobić typu " zdisować , bo cie kurr " itp

chłopczyku jesteś nowy na forum i mnie nie znasz a tym bardziej mnie nie widziałeś i nie boję się gościa który napierdala w metina i uważa się za dobrego grafika,

 

Stone zrobił najsłabszą w tym temacie.

pozdro

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

To bez sensu ziomuś, oceniasz sygnatury pod względem kto więcej zrobi a nie kto lepiej :O Usuwam moją prace bo jesteś debil

 

Nie również pod tym względem . Ale to ma duże znaczenie jeżeli ktoś poświęca więcej czasu niż inny . Już bym mógł ci wysłać raport za obrażenie mnie i podkreślam twoje słowo : bo jesteś debil . Tylko ja tu nie widze sensu. Napracowałeś się i teraz mam ci dać jeszcze kare . Szkoda ,że się wycofujesz , ale zaznaczam ,że konkurs się jeszcze nie skończył .

 

PedoDres-

 

Ja bym wzioł chętnie za darmo twoją sygne , ale to by było nie fair wobec innych

 

@down

 

To dawaj masz czas do niedzieli

 

@GUCIO

Możesz pzrestać spamować???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...