Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Save][Dl] CTSG MAP


Jzz

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Cześć

Dzisiaj chciałbym wam dać podstawowy save CTSG czyli bez niczego.

To po prostu wygenerowana przeze mnie mapa(taka sama) tylko bez

surowców budynków i tak dalej czyli bez obaw możemy zacząć tam grę

i nie martwić się że po drodze napotkamy jakieś skrzynie z surowcami.

Mi się to akurat bardzo przydało bo nie lubię grać na jakiś rozbudowanych

save'ach tylko po prostu samemu budować.Mapa wygenerowana poprzez

seed.

Download I Skan

Download

http://www.megaupload.com/?d=LPR9A8SH

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=32a2a2db71d5bfe8ddc0f3ffeb9c1986da052567cc54f4892d70f04ab97c8f54-1306524856

 

Myślę że komuś się przydało

88498905942410602516.png

Opublikowano

To byś podał seed'a ... po co komu mapa skoro łatwiej jest seeda wklepać?

Kolejna osoba która chce zaistnieć w tym dziale i być obrzucona plusami za minutę roboty.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Bywalec
Opublikowano

Nie wiesz to się nie odzywaj.

Seed nie generuje się od razu na danym

spawnie.50 razy około usuwałem i wklepywałem

tego seeda więc jak nie masz ochoty to się nie

odzywaj bo tak naprawdę to gówno wiesz

 

ps.Przynajmniej coś robię a nie tak jak ty

piszę w każdym temacie i myślę że fajny

jestem.Nie oszukuj się

 

 

 

@edit

 

Wasze + i - mam w pośladkach.

Na mnie to nic nie robi.

88498905942410602516.png

Opublikowano

Nie żebym obrażał,ale wystarczyłoby potem tylko ściągnąć któryś save CTSG i potem wejść na stronę (Nie pamiętam jaką) i tam wybrać jakiś plik i się miało seed mapy :)

A potem dać to na forum i się cieszyć :)

 

Enjoy ;d

Bywalec
Opublikowano

Ale nie zawsze seed jest na tym samym spawnie.

Trzeba mieć troszkę farta żeby akurat zrespić się

w tym samym miejscu.

88498905942410602516.png

Opublikowano

Dzięki mi sie akurat przydało .

UP któryś tam kurwa daj spokój .

Krytykujesz każdego a sam gówno robisz i klepiesz bezsensowne posty ...

+

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

 

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...