Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Generator pliku startowego serwerów Minecraft v1.2Beta - Więcej możliwości


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam mój program do tworzenia takich plików. :)

Program wypytuje się nas o różne informacje i na ich podstawie tworzy bardzo dobry plik startujący.

 

Program obsługuję, Windowsa i Linuxa.

 

Możecie sobie stworzyć "kolorową" konsole, zmieniająć czcionkę i tło :)

 

 

Nowa wersja

http://www.mpcforum.pl/topic/365326-dlgenerator-pliku-startowego-serwerow-minecraft-v13beta-wiecej-mozliwosci-v13-beta/

Download

http://hotfile.com/dl/119098246/6a56412/LauncherServerMCv1.2B.zip.html

 

Skan

1306522883-U253398.png

 

 

v1.2
- Dodano możliwość ustawienia ilości rdzeni
- Plik startujący obciąża bardziej procesor niż ram (baardzo przydatne na serwerach dedykowanych linux)
- Naprawiono problem z szalejącymi linijkami tekstu po wprowadzeniu literki

v1.1
- Poprawiony błąd z poleceniem -server na systemie Windows
- Program nie zadaje zbędnego pytania na systemie Windows

v1.0
- Napisanie programu

Opublikowano

Dobra robota : D

Pytanko: czy mocno kompa zużywa ?

Na pewno wyciśnie z niego więcej mocy, co pozwoli na więcej osób. :)

Opublikowano

Siemka , mam wersjie 1.1 i zrobilem ten plik i mam taki problem ze jak wlaczam to pisze ze tak generuje potem kilka linijek i pisze bum nacisnol dowolny klawisz..

Opublikowano

Mam problem. Po odpaleniu wygenerowanego pliku wyskakuje błąd w konsoli: Nazwa "java" nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy. Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz. Po czym konsola się zamyka. Proszę o pomoc. Mam 4 GB Ramu i używam systemu Windows 7 Ultimate 64bit oraz mam 4 rdzeniowy procesor.

r7liz6.jpg
Opublikowano

otwórz plik, i znajdź w nim java, a następnie zastąp go ścieżką do javy np.

 

"D:\Program Files (x86)\Java\jre6\bin\java.exe"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...