Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Mapki DT, wbijanie poostaci w ściane


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie mógłby mi ktoś opisać(lub dać link do poradnika, szukałe ale nie znalazłem) jak wbija się postać w ścianę na mapkach? Z tego co wiem musi to być ninja, ale nie mam pojęcia jak to zrobić.

Proszę o odpowiedź będą +, bądź jak ktoś woli - i 5.

Opublikowano

Jak jakiś moobek wleci w ściane ninja używa krycia się i szybkiego ataku przynajmniej tak kiedyś ktoś na forum pisał.

Albo ściągnij kamer moda i możesz zlurować spot w ściane bez ninji (ale grozi banem).

Opublikowano (edytowane)

Kamer mod nie wchodzi w grę, za dużo do stracenia.

Dzięki za odpowiedź, ale czekam jeszcze na inne, bo chyba jest jeszcze jakiś sposób.

Edytowane przez BaSsWoOd
Opublikowano

Siedzac na koniu ktos musi cie bic przy scianie wtedy w nia w lecisz choc nie wiem czy to jeszcze dziala ^^ inny sposob to Kamer Mod , wiecej juz nic nie ma ;]

Opublikowano

pojedz pod sciane poczekaj az wszystkie moby pod ciebie podbiegna i wtedy dendij polez z 1minute i wiekszosc wejdzie w sciane wtedy wstan na bialej fladze i gotowe

Opublikowano (edytowane)

Sposob bez zadnych hakow i modow Itp. Jedyne co potrzebne to w miare dobry komp.

 

 

Poprostu potrzebny sa 2 postacie z militarem

1. Stajesz mobkiem jakims 40lvl+ przy scianie

2. Swoim glownym kontem czy tam tym co bedziesz wybijal metki atakujesz swojego mobka "Stapnieciem Konia" az wleci za sciane

3. Nastepnie ciagle uzywasz na mobku Ciecia z Siodla a ty glownym kontem wbijasz go ciagle dalej stapnieciem w efekcie postac coraz dalej odlatuje . Musisz tyle razy to powtarzać do tego czasu kiedy po uzyciu ciecia mobkiem nie jestes w zasiegu ataku glownej postaci.

 

Troche trudne do ogarniecia ale 2-3 razy i sie nauczysz .

Edytowane przez ZalosneForum
94051081471225724789.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...