Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Gun emporium tuż tuż.. - temat dyskusujny


Piecu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

No tera lepiej poprawiles ;D

 

@MIniPro naucz sie czytac PIZDO czy nie widzisz liter w mojej syngaturze ???

PFF...

Jak z tym sie zaznajomis popraw swego posta

Opublikowano

No tera lepiej poprawiles ;D

 

@MIniPro naucz sie czytac PIZDO czy nie widzisz liter w mojej syngaturze ???

PFF...

Jak z tym sie zaznajomis popraw swego posta

 

O bardzo przepraszam, ale wiesz co ci powiem? Masz chińskiego XP czy tam 7 że nie masz polskich znaków? A jeżeli już ich nie masz to nie wpisuj tego co masz w cytacie na czerwono. . .

I sygnatura z tymi owymi "literkami" powinna być większa bo "chu@!" na niej widzisz, gdy się nie przyjrzysz.

 

PS : Nie polski windows nie ma Z, "obraSki" ?

babcia2.png

 

"Najpierw naucz się podstaw, a magia przyjdzie sama"

Opublikowano

Gun Emporium ma się ujawnić w wersji Eu dnia 25.05.2011 r. (Ta Środa)

trochę w to wątpie, ale też tak słyszałem. Chociaż na stronie CA nie widzę info

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

@Up Administrator z jakiejś stronki o CA ujawnił ta informację komuś i się rozniosło ..

Ale wierzę w to , po wersja EU opóźnia się z eventami , mapkami itp. o pare dni od NA(North America)

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Witam ;D Gun Emporium się zbliża. Na forum były sugestie na temat tego. Tutaj macie filmik co to na prawdę będzie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0W9efIkgaNk

Opublikowano

ktoś już dawał filmiki więc bye pewnie

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Rozejrzyj się po forum

A dopiero potem pisz temat ..

Umieściłem to w którymś temacie , że Gun Emporium na Być Jutro (Środa 25.05.2011r.)

Myślałem że nie dożyję bo 21 miał być koniec świata :D

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

miodzio ;>

 

zaznaczam z góry, temat tylko i wyłącznie przeznaczony do dyskusji. znacie zasadę postowania nie wnoszącego nic do tematu.

Opublikowano

miodzio ;>

 

zaznaczam z góry, temat tylko i wyłącznie przeznaczony do dyskusji. znacie zasadę postowania nie wnoszącego nic do tematu.

A co tu się rozpisywać ? Jak wprowadzą to pojawią się Tuty i tyle...

 

@CAP

 

Czemu w CAP`ie jeszcze nie ma Pieca ? :P

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Ta CAP to juz przeszlosc , nie wiem czy ktos jeszcze ma sie w tym teamie ...

 

Fajnie ze takie cos bd jak G.E. troszke zabawy bd :D

Testne jak bd i moze dam filmik odemnie :D

 

Slyszalem ze ma byc G.E. jutro , to prawda ?

Opublikowano

Ta CAP to juz przeszlosc , nie wiem czy ktos jeszcze ma sie w tym teamie ...

 

Fajnie ze takie cos bd jak G.E. troszke zabawy bd :D

Testne jak bd i moze dam filmik odemnie :D

 

Slyszalem ze ma byc G.E. jutro , to prawda ?

 

nie prawda nic niema

chomik468x60.gif
Opublikowano

No nie zostało dodane tak jak myślałem z resztą. Wg mnie to będzie dodane przy patchu, bo do działania tego "okienka" jednak muszą być jakieś pliki w CA. Czekajmy do patcha.

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

jeśli tak mówicie, że niedługo ma myć gun emporium, przewiduje to tak jak Angel mówi, w kolejnym patchu.

ale z tego co wiem, możemy się tego spodziewać w czerwcu, gdyż ostatnie maintenance było dzisiaj, a patche chyba też są w środy.

Opublikowano

możemy się tego spodziewać w czerwcu, gdyż ostatnie maintenance było dzisiaj, a patche chyba też są w środy.

Patche tak jak Maintenance są w środy. Myślę że on pojawi się na początku czerwca

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

zapraszamy tutaj :

http://www.mpcforum.pl/topic/365748-info-lista-rzeczy-gun-emporium/page__gopid__2589150#entry2589150

 

Close

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...