Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do jakich szkół idziecie ( kierunki)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zapewne składacie już podania do szkół, na różne kierunki. Więc na jakie kierunki składacie?

 

Ja składam na:

 

technik elektronik

technik mechatronik

technik elektryk

technik teleinformatyk

 

Dlaczego te 4? Bo będę mógł łatwo znaleźć pracę i po tych 4 kierunkach będę mógł studiować na takich samych kierunkach na studiach.

 

@Down:

 

To są 2 szkoły.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica tzw. "mechanik" -technik mechatronik

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. II Armii Wojska Polskiego tzw. "turasz", "elektryk" - technik elektronik, technik elektryk, technik teleinformatyk.

Opublikowano

Tak, do trzech max.

Ja składam na :

- Technik Mechanik

- Technik Informatyk

- Zawodówka Elektro-Mechanik.

g0Tef.jpg

Opublikowano

ja narazie w 2 klasie ale już wiem że pójdę do TEE Technikum Elektryczno - Elektronicznego, bo tak się teraz nazywa :D wcześniej było to TME - technikum elektroniczno mechaniczne.

myślę że pójdę na mechatronikę ;p

 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Opublikowano

U mnie dużo osób idzie do naftówki na profil wiertnika :) - kandydatów na razie 50 na 16 miejsc. W chvj kasy po tym, ale ciężka praca i trzeba mieć znajomości bo inaczej ciężko znaleźć :-). Kolega ma ojca-kierownika na wiertni we włoskiej firmie i już ma załatwione miejsce.

Opublikowano

yyy...

dwujęzyczna mat-geo (ang-włoski z angielską biolą gegrą i wos-em), rozszerzenie pod SGH

mat-geo z rozszerzeniem pod SGH

i trzecie też mat-geo

 

Wszystkie pod SGH...

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

jestem w Technikum Informatycznym i mi z tym dobrze. oraz oczywiście polecam ten kierunek.

Opublikowano

@jasny9612:

 

jak Zabłocki na mydle :). NA studia i programowania się uczyć. Bo inaczej będziesz informatyczkiem w szkole. :)

Opublikowano

Ja aktualnie jestem w zawodówce nie wiem gdzie po tej szkole można dalej pójść już chyba tylko do roboty :(

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Opublikowano

Ja ide tylko do technikum Informatycznego :)

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...