Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Bot do wrót inwzycjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj będą wrota inwazyjne. Chcę sobie tam trochę nabić, a nie chce mi się ciągle w kółko latać. Jaki jest najlepszy bot do wrót inwazyjnych?

Opublikowano (edytowane)

nie opłaca się robić tych wrót..... więcej wydasz na amo niż dostaniesz nagrody

EDIT :

@down sorylaugh.gif , nie doczytałem myślałem że chodzi mu o wrota urodzinowe, mój błąd

Edytowane przez ges12
Opublikowano

nie opłaca się robić tych wrót..... więcej wydasz na amo niż dostaniesz nagrody

 

chyba cie łeb boli...

Grubson - Przestań się bać

POLECAM, PRZESTAŃ SIĘ BAĆ I ŻYJ!

Opublikowano

W kbocie jest tylko nie wiem po co jak on nie wiem co to Inwazja, mimo że Iwan wmawia że kbot ma możliwość wlecenia w inwazje ..

Opublikowano (edytowane)

Zdaje się, że można wlecieć na inwazję kbotem.

Nie miałem jednak okazji sprawdzić, bo kupiłem licencje a bosser przetrzymuje kasę i nie aktywować.

Edytowane przez damian550
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

OPŁACA SIĘ ROBIĆ TE WROTA WIEC NIE KLEPCIE GŁUPOT !!!!!!!!

NAJLEPSZY BOT NA TO TO K-BOT

 

 

 

 

DAJ + (PLUSA)

Weź ustaw sygne, a nie pisz w każdym poście daj +... I przestań pisać dużą żółtą czcionką, bo to nie podnosi twojej wartości na forum, tylko ją zmniejsza...

@up może chciał się zapytać ?

A może to kolejny spamerski post w twoim wykonaniu?

 

@topic KBot nie robi inwazji. Kiedyś rzeczywiście - robił ją, dało się wskoczyć, ale przynajmniej u mnie nie ma już takiej możliwości (wersja GG i noGG). A bota nie zmieniajcie, nie opłaca się dla samych wrót ;)

Opublikowano

To wreście jaki bot to robi by spełniał warunki:

- niewykrywalny (albo słabo wykrywalny)

- robi wszystko bez szwanku

Poda ktoś linka do tego jak zrobić własny serwer do UDOBota?

w5cNAHm.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...