Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić aby woda stała w jednym miejscu i co zbudować na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zastanawiam się jak zrobić aby woda stała w jednym miejscu np. cały pokój jest wypełniony wodą a na dole jest wejście do innego pomieszczenia do którego woda się nie wlewa. Chyba wiecie o co mi chodzi.

 

 

Jeszcze jedno pytanie.

 

Co zbudować na serwerze? Dajcie mi jakieś ciekawe pomysły i najlepiej jakieś screeny, linki itd. xD

 

Pozdrawiam. ElmO_o

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano (edytowane)

Dokładnie nie wiem o co Ci chodzi, ale jeśli jesteś adminem na serwerze to na stojącą wode wpisz komende /give nick 9 ilosc albo jesli chcesz np. masz na 1 pietrze wode, i nie chcesz aby się rozlewała na 1parter, to tam gdzie jest dziura do przejscia, stawiasz drabine albo tabliczke ;)

Edytowane przez HackMaster3

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

@UP No może i jest niezły, ale zrób model albo coś, i potem daj screena jak Ci się udało, bo takie coś to nie wiem czy Notch by zbudował ^^

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Dokładnie nie wiem o co Ci chodzi, ale jeśli jesteś adminem na serwerze to na stojącą wode wpisz komende /give nick 9 ilosc albo jesli chcesz np. masz na 1 pietrze wode, i nie chcesz aby się rozlewała na 1parter, to tam gdzie jest dziura do przejscia, stawiasz drabine albo tabliczke ;)

 

 

Ok. Już wiem troszkę o co chodzi.

 

Ale ja widziałem coś takiego, że wchodziło się do takiego wielkiego komina i się spadało. Na dole była stojąca na jedną kratkę woda i dzięki temu nie można było się zabić. Chciałbym to wykorzystać na swoim serwerze, ale nie wiem jak.

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano (edytowane)

Masz kanał

Woda

Drabinka albo tabliczka

 

i woda nie splywa tylko tabliczka blokuje latwe

 

a nie item 9. chodz też działa ;d

 

| W | <-- kanal i woda

| W | <--- Kanal i woda

|| <------- drabinka, woda nie splywa

Edytowane przez CiasieQ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...