Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Undetected [20.05.11] SiroSix's Super Dinarbot V3.0 [15k+ Dinar/h] *32 & 64 bit*


im2low

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Start Warrock with hack....

1. go to a zombie server

2. create a room " With Password!"

3. Press F8 to turn ON the bot.

-

if you want to turnt he bot off press F7.

Set Screen resolution to 1024x768 for max speed

 

Na polski

1.Wbijaj na WR i na serwa zombie

2.Rób rooma na hasło!!

3.Klikni F8 i zbieraj dinary

 

Uwaga:

Aby wyłączyć bota klikni F7

Najlepsza szybkość na rozdzielczość 1024x768

 

download

 

http://uploaded.to/file/pa5ncwfz

 

http://www.mediafire.com/?k7qg4s1m7l13bpb

 

virus

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7b885dd44d0c92edfe8c25321dbdf1ac2bdc914dc1d367b50d84b1cadd59c788-1305906475

 

Ino jak będę mógł to wrzóce na inny hosting lub niech jakiś urzytkownik wrzoci

 

Bot działa perfekcyjnie na 32 i 64 bit życzę miłego botowania:)

 

Dałem jeszcze download na mediafire ale samo dll

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a do tego trzeba jakis injector czy cos bo mi nic nie dziala ;/

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

no raczej bo jeśli będziesz umieral na zobmie modzie jak będą inni to twój nie wyjdzie do puki inni nie umrzyją więc rób na hasło

Opublikowano

no ale to będzie nie opłacane bo tak to 15k dinarów będziesz zbierał chyba z rok ale rób jak chcesz

Opublikowano

to ja rzyczę powodzonka z botkiem i mykam na nocke zostawie to może ze 60k wbije

 

aha nie zapomnijcie o rozdzielczość ustawcie 1024 bo na innej może źle chodzić albo nie będziecie mogli przeglądać np:neta

 

UP no musisz nazwać go jak plik .dll a potem wbić do WR i jak wbijesz na swojego rooma(z hasłem)to klikasz F8 i on ci zarabia

Opublikowano

Gdy go zminimalizuje to dalej bedzie nabijal, czy musze miec wlaczonego?

 

Gdy go zminimalizuje to dalej bedzie nabijal, czy musze miec wlaczonego?

ravensygna.png
Opublikowano

ja niewiem jak włączyć

pobrałem injectora nazwałem go jak bota i niechodzi help

 

Pomoże ktoś pls help teraz pisze ze injector go niewykrywa :/.

 

Poda ktoś jakiś poradnik jak uruchomić tego bota pLS

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

nazywasz swój inicjator tak : b0t V3 (musi być taka sama nazwa jak w pliku dll )

ale przecież jak pobierzesz tego bota to tam już jest inicjator z nazwą ... ale mniejsza z tym

tu masz inicjator : http://www.speedyshare.com/files/27579441/Naeron.exe

odpal najpierw inicjator potem wr

wejdz na serwer zoombie , stwórz room z hasłem kliknij f8 i powinno działać

Opublikowano

Hehe, bardzo szybki bot, ustawiłem all na low i nawet komputer nei nadąża grafiki wyświetlać jak już jest koniec gry. Czas gry (U mnie) 4sekundy. Leci +

Opublikowano

no no sirox sie postaral haczek dziala zaje****** przez 2h wbil +20k dianrow na 100% ale dokladnie nie pamietam ile mialem jak zaczynalem i nie bylo to pelne 2h wiec bot zajebisty zostawiam dzisiaj na nocke ;D

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ta ja puścilem raz w zyciu dinar bota wczoraj i akurat siedzial z godzine i dostalem bana a gm crash bylo bo mnie wywalilo a i tak bana dostalem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...