Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nie moge odpalić zadnej gry 3d


1ooPrOYT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będe owijał w bawełne więc napisze od razu..

Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, ale to ma w sumie coś wspónego z grami.

A więc, gdy odpalam jakąś gre, np Metin2, wywala mi błąd coś tam "Graphics 3d"

Gdy próbuje odpalić nvidie, wywala mi błąd że mój monitor nie jest podłączony do karty nvidia...

Ale jest, bo komputer kupiony, dostał w komplecie sterownik nvidia GeForce "..." (nie pamiętam jaka wersja)

Próbowałem instalować także nową aktualizacje bodajże GeForce 8500 czy tam jakąś inną niestety nie pamiętam.

A tu pytanie do was, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tutaj bądź na gg lub przez Team viewera zrobić coś z tym?

Za każdą informacje będą plusy, z góry dziekuję.

Moje gg 13781760.

Pozdrawiam :)

Apsik

Opublikowano

Podaj dokładną konfigurację komputera (w tym jaki masz system operacyjny). Zaktualizuj sterowniki karty graficznej i DirectX. Przydałby się też screen tego błędu.

Opublikowano

Dajcie mi 15 minut.

Podaj dokładną konfigurację komputera

Nie rozumiem, jestem ciemny z tego typu informatyki ;/

Screena nie mam ale napisze dokładny komunikat.

Ustawienia ekranu NVIDIA nie są dostępne.

Użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej NVIDIA.

Informacje o komputerze

Time of this report: 5/20/2011, 18:36:02

Machine name: JA-PC

Operating System: Windows Vista™ Home Basic (6.0, Build 6002) Service Pack 2 (6002.vistasp2_gdr.101014-0432)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: PC-FACTORY

System Model: System Product Name

BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Processor: Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz

Memory: 2046MB RAM

Page File: 1067MB used, 3277MB available

Windows Dir: C:\Windows

DirectX Version: DirectX 10

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 6.00.6001.18000 32bit Unicode

Apsik

Opublikowano

1. Komputer stacjonarny, czy laptop?

2. Pobierz program GPU-Z i daj screen z okna Graphics card z rozwiniętym okienkiem, które zaznaczyłem na screenie poniżej czerwoną ramką.

 

 

Opublikowano

Czyli to nie problem ze zintegrowaną grafiką. Podaj treść błędu, który wyskakuje przy próbie włączenia jakieś gry.

Opublikowano

Wejdź tutaj. Wypełni pola tak:

 

Typ produktu: GeForce

Seria produktu: GeForce 8 Series

Rodzina produktu: GeForce 8500 GT

System operacyjny: Windows Vista (32, lub 64 bit, zależy jaki masz)

Język: polski.

 

Kliknij szukaj, a potem pobierz sterowniki i zainstaluj je.

Opublikowano

Zobacz do czego masz podłączony monitor z tyłu pceta, czy on jest podłączony do tej nvidii czy do jakiegoś innego shitu.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

@up- Skoro ma obraz, to monitor jest podłączony do karty.

Ten błąd pokazuje się po instalacji sterowników? I jeszcze raz- komputer stacjonarny, nie laptop?

Opublikowano

Nie, laptopa czy Nie laptopa

 

Napisz PC/Laptop; bo po twojej wypowiedzi można wywnioskować 2 różne sytuacje.

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Jedyne co przychodzi mi do głowy to mechaniczne uszkodzenie karty. Sprawdź ją na innym komputerze. Jeśli będzie to samo, to nadaje się do wymiany, chyba że masz jeszcze gwarancję.

Opublikowano

Niestety, nie mam na czym sprawdzić tej karty.

Do starego komputera mam inne wejscie..

A gwarancja mineła rok temu ;/

Apsik

Opublikowano

Przejdź się z kartą do kolegi i sprawdź u niego, albo oddaj komputer do serwisu. Możliwe, że da się coś na to poradzić, ale ja nie mam już pomysłów.

Opublikowano

Dalej Ci nikt nie pomoże, nie ma to sensu, nie jesteśmy w stanie wyczuć na odległość co dokładnie dolega twojemu komputerowi ;). Zanieś go do serwisu, do jakiegoś informatyka, niech go sprawdzi. Piszę, byś wiedział, że nie ma sensu co chwilę refreszować tematu.

1317454587-U195480.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...