Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co trzymasz w swoim garażu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj duużo xD

 

-Towar oraz meble to sklepów mojej mamy.

-Land Rover

-Takie gówno do piłowania.

-5 rowerów

- Śrubokręty

- Piłki

- Śrubki

- Różne płyny.

-Kosiarkę

- kosiarkę 2

-Taczkę

-kosę

-chlor

-benzyne

-olej

Chyba tyle ; d

 

 

Opublikowano

Uuuu fajny temat..... <_<

 

Więc tak:

 

-Yamaha dt 125

-KTM'a w częściach

-Moja mała garażowa plantacja

-Browary po ostatnim melanżu

-Bałagan

-Sofa która pasuje w sam raz na 2 osoby (dobra na pykanie).Jak ktoś chętny moge komuś ją oferować.

-Stolik (zarzygany)

-6 pudełek kropli do oczu

-Troche winyli

-Kolekcja starych płyt które zawierają cała prawdę o polskim rapie.

-Stara wieża

-Ogólnie troche materiałów które przydawają się do enduro/crossa.

-Siłownie

 

 

Ogólnie Mieszkam w bloku garaż nie jest w pełni mój.

Opłacam go z kumplem na podwórku innego kumpla. :D

Opublikowano

To tak;


  •  
  • volkswagen passat
  • 3 rowery
  • 2komputery
  • rolki
  • siłownia
  • W chuj wiertarek
  • młotek
  • drabina
  • ziemniaki
  • obrazy
  • piec
  • bojler
  • węgiel
  • basen
  • farby, lakiery etc.
  • kosiarka
    I wszystko co dla gospodarza domu. ; )
     

w83od2.jpg

Opublikowano

Auto, kosiarka, narzędzia, cyrkularka, spawarke, farbę i cement, rowery, słoiki, ziemniaki i różne tam rzeczy :-)

Opublikowano

-Honda Rebel 125

-Yamaha YZF 125

-Yamaha YBR 125

-Lifan (jakieś gówno, nie znam modelu)

-Citroen C3

-Fiat Panda

 

i trzy rowery górskie, dwa moje, jeden tatusia.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Rekrut
Opublikowano

O ja pierdziele!

Po raz pierwszy słysze żeby tyle osob mialo garaże ...

myslalem ze tylko góra 2 osoby będzie mialo a tu dwie strony zapełnione. oO

Mieszkam w bloku, garażu nie mam, nie miałem i raczej nie będę mieć.

Opublikowano

Ja trzymam kilka niewolnic/Bugati (nie wiem czy dobrze napisałem nie czepiać sie ;x )/Z 20 motorów/prywatny basen/ a nawet mini hale.

A czekaj! Chyba jednak nie mam garażu...

Opublikowano

ja osobiście zajmuje się pirotechniką wiec linki czarny proch termit i różne materiały łatwopalne i wybuchowe i jeszcze sejf na moje materiały a tak ogółem 2rowery

Kawasaki Ninja i BMW X5 i duperelki

Opublikowano


  •  
  • Kosiarka
  • Porsche :O
  • i 2 krowy ;x

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...