Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NAJGŁUPSZA GRA ŚWIATA (PRZEZ PRZEGLADARKE)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

logo.GIF

 

www.tak-nie.tk

 

To wynik nudów ;D

 

Jest tylko 9 pytań..

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na nowe pytania..

PISAĆ W ODPOWIEDZIACH ![/align][/size]

 

PYTANIA W GRZE SA DODANE DLA PRZYKŁADU - ZOSTANĄ ZMIENIONE NA WASZE ! DLATEGO NIE PISAĆ W ODPOWIEDZIACH 'ALE GŁUPIA GRA' ITP - JESLI CHCESZ COS NAPISAC NAPISZ PYTANIE OD GRY I ODPOWIEDZ (TAK ALBO NIE) JESLI CHCESZ PISAC COS INNEGO- TO NIE PISZ :)

Edytowane przez lolita9
Opublikowano

Kolejny idiota co naoglądał się za dużo tego MTV i robi jazdy na Biebera ... Może żal mu siebie, że jest takim ścierwem nic nie znaczącym ... Sława i bogactwo nie spadają z nieba. Ten Bieber na poczatku pracowal nad popularnoscia na YouTube ... mial chlopak pomysl na zycie ? Mial rozsadna mame ? No to zostal zauwazony i robi kariere ;) . A ty mu po prostu zazdroscisz jak wielu innych idiotow bo ty myslisz ,ze bogactwo spada z nieba a tak nie jest.

jqeuR.png

Opublikowano

Kolejny idiota co naoglądał się za dużo tego MTV i robi jazdy na Biebera ... Może żal mu siebie, że jest takim ścierwem nic nie znaczącym ... Sława i bogactwo nie spadają z nieba. Ten Bieber na poczatku pracowal nad popularnoscia na YouTube ... mial chlopak pomysl na zycie ? Mial rozsadna mame ? No to zostal zauwazony i robi kariere ;) . A ty mu po prostu zazdroscisz jak wielu innych idiotow bo ty myslisz ,ze bogactwo spada z nieba a tak nie jest.

Pytania napisalem dla przykladu, pisalem byle co. Czekam na Wasze propozycje wtedy te co są usune. Wiec nie robcie poroblemu

Opublikowano

Twoja odpowiedz jestjeszcze mniej szmieszna

To nie miało być śmieszne...

 

@PanZagłady

 

Dokładnie, każdy po nim jeździ nic nie wiedząc. Ja jego muzyki też nie lubię, ale na pewno nie życze mu śmierci.

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

MOWIE ZE PYTANIA DODALEM TAK DLA PRZYKLADU.

PISZCIE JAKIES TO JE DODAM TE USUNE.

PROSZE NIE PISAC 'ALE GLUPIE, ALE GOWNO' BO MI TO TAM ZWISA CO O TYM PISZECIE

ZROBILEM BO MI SIE NUDZILO

 

JESLI CHCECIE MI POMOC TO PISZCIE PYTANIA I ODPOWIEDZI...

JESLI NIE.. NIC NIE PISAC ! :)

Opublikowano
PROSZE NIE PISAC 'ALE GLUPIE, ALE GOWNO' BO MI TO TAM ZWISA CO O TYM PISZECIE
Skoro Ci to zwisa... a potem mówisz żeby tego nie pisać... :O

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Skoro Ci to zwisa... a potem mówisz żeby tego nie pisać... :O

BO chce zeby mi tu pisali pytania ! a nie jakies 'opinie'.

Arcymistrz
Opublikowano (edytowane)

Wiesz pisałeś niby byle co no ale jednak do biebera zamiast napisać coś o grzybie albo morzu

Edytowane przez Why
Opublikowano

Wiesz pisałeś niby byle co no ale jednak do biebera zamiast napisać coś o grzybie albo morzu

DOBRA TO ZROBIE TO COŚ POD HISTORYJKE.

Jedla dluga. Bedzie sie wybieralo czy chcesz zrobić dana rzecz czy nie.

Np idziesz lasem widzisz wilka ucziekasz?

POMYSLY? PISAC

Opublikowano (edytowane)

Chodź w tym temacie są sami fani biebera lub użytkownicy co go lubią , to i tak się wypowiem bo olewam userów którzy lubią bądź są fanami biebiera :)

 

Dałbym cały mój majątek a nawet w gotówce za oklepanie jego mord* :)

Bo nie kapuję jak ktoś taki może mieć fanów płci męskiej ?? o.O

 

Jego " cudny " cieniutki głosik - Mam męski głos .

Jego mord* - Mam ładniejszą .

Jego styl - Także mam lepszy :)

" Przyciąganie dziewczyn " - Nie chodzi o śpiewanie , tylko o szacunek do dziewczyny , charakter itp , i jak rozegrasz grę .

 

Dużo tu wymieniać :)

 

Napisz to tak " W@li mnie " wasze komentarze , opinie itp co do mojego postu :) a wiecie czemu ?? bo ten post z waszym komentarzem jest prosto pisany z rąk fana biebera :)

Nienawidzę biebera - nienawidzę fanów biebera jak i userów :)

 

Dla " ciemnych " to pierwsze zdanie tego postu , wszystko wam wyjaśni .

 

_____________

 

Co do właściwego tematu :

Beznadziejna gra : /

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez StoneKnight

nieregulaminowa sygna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...