Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lolita9

NAJGŁUPSZA GRA ŚWIATA (PRZEZ PRZEGLADARKE)

16 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[center][img]http://www.race.xaa.plltaknie/logo.GIF[/img]

[color="#FF0000"][size="6"]www.tak-nie.tk[/size][/color]

[color="#9ACD32"][size="4"]To wynik nudów ;D

Jest tylko 9 pytań..
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na nowe pytania..
PISAĆ W ODPOWIEDZIACH ![/align][/size][/size][/color][/center]

[color="#FFFF00"][size="6"]PYTANIA W GRZE SA DODANE DLA PRZYKŁADU - ZOSTANĄ ZMIENIONE NA WASZE ! DLATEGO NIE PISAĆ W ODPOWIEDZIACH 'ALE GŁUPIA GRA' ITP - JESLI CHCESZ COS NAPISAC NAPISZ PYTANIE OD GRY I ODPOWIEDZ (TAK ALBO NIE) JESLI CHCESZ PISAC COS INNEGO- TO NIE PISZ :)[/size][/color] Edytowano przez lolita9
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

[quote name='Merkon' timestamp='1305648867' post='2519981']
Beznadziejne, wcale nie śmieszne.
[/quote]
Twoja odpowiedz jestjeszcze mniej szmieszna

Popieram Merkona. Nie zabił bym Biebera, nawet gdybym nie poniósł konsekwencji karnych.

Co w tym śmiesznego ja tu nic nie widzę?
A wgl co wy macie do tego Biebera ?
Co zazdrościcie mu?

Kolejny idiota co naoglądał się za dużo tego MTV i robi jazdy na Biebera ... Może żal mu siebie, że jest takim ścierwem nic nie znaczącym ... Sława i bogactwo nie spadają z nieba. Ten Bieber na poczatku pracowal nad popularnoscia na YouTube ... mial chlopak pomysl na zycie ? Mial rozsadna mame ? No to zostal zauwazony i robi kariere ;) . A ty mu po prostu zazdroscisz jak wielu innych idiotow bo ty myslisz ,ze bogactwo spada z nieba a tak nie jest.

[quote name='PanZagłady' timestamp='1305650051' post='2520125']
Kolejny idiota co naoglądał się za dużo tego MTV i robi jazdy na Biebera ... Może żal mu siebie, że jest takim ścierwem nic nie znaczącym ... Sława i bogactwo nie spadają z nieba. Ten Bieber na poczatku pracowal nad popularnoscia na YouTube ... mial chlopak pomysl na zycie ? Mial rozsadna mame ? No to zostal zauwazony i robi kariere ;) . A ty mu po prostu zazdroscisz jak wielu innych idiotow bo ty myslisz ,ze bogactwo spada z nieba a tak nie jest.
[/quote]
Pytania napisalem dla przykladu, pisalem byle co. Czekam na Wasze propozycje wtedy te co są usune. Wiec nie robcie poroblemu

Ja mam wyjebane na biebera nic mi nie zrobił,a ta "Gra" jest żałosna ,bardziej to quiz/ankieta ale nie wnikam.

[quote name='lolita9' timestamp='1305648952' post='2519993']
Twoja odpowiedz jestjeszcze mniej szmieszna
[/quote]
To nie miało być śmieszne...

@PanZagłady

Dokładnie, każdy po nim jeździ nic nie wiedząc. Ja jego muzyki też nie lubię, ale na pewno nie życze mu śmierci.

[color="#FFFF00"][size="5"]MOWIE ZE PYTANIA DODALEM TAK DLA PRZYKLADU.
PISZCIE JAKIES TO JE DODAM TE USUNE.
PROSZE NIE PISAC 'ALE GLUPIE, ALE GOWNO' BO MI TO TAM ZWISA CO O TYM PISZECIE
ZROBILEM BO MI SIE NUDZILO

JESLI CHCECIE MI POMOC TO PISZCIE PYTANIA I ODPOWIEDZI...
JESLI NIE.. NIC NIE PISAC ! :)[/size][/color]

[quote]PROSZE NIE PISAC 'ALE GLUPIE, ALE GOWNO' BO MI TO TAM ZWISA CO O TYM PISZECIE[/quote]Skoro Ci to zwisa... a potem mówisz żeby tego nie pisać... :o

[quote name='Merkon' timestamp='1305651070' post='2520259']
Skoro Ci to zwisa... a potem mówisz żeby tego nie pisać... :o
[/quote]
BO chce zeby mi tu pisali pytania ! a nie jakies 'opinie'.

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Wiesz pisałeś niby byle co no ale jednak do biebera zamiast napisać coś o grzybie albo morzu Edytowano przez Why

[quote name='Why' timestamp='1305653351' post='2520524']
Wiesz pisałeś niby byle co no ale jednak do biebera zamiast napisać coś o grzybie albo morzu
[/quote]
DOBRA TO ZROBIE TO COŚ POD HISTORYJKE.
Jedla dluga. Bedzie sie wybieralo czy chcesz zrobić dana rzecz czy nie.
Np idziesz lasem widzisz wilka ucziekasz?
POMYSLY? PISAC

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Chodź w tym temacie są sami fani biebera lub użytkownicy co go lubią , to i tak się wypowiem bo olewam userów którzy lubią bądź są fanami biebiera :)

Dałbym cały mój majątek a nawet w gotówce za oklepanie jego mord* :)
Bo nie kapuję jak ktoś taki może mieć fanów płci męskiej ?? O.o

Jego " cudny " cieniutki głosik - Mam męski głos .
Jego mord* - Mam ładniejszą .
Jego styl - Także mam lepszy :)
" Przyciąganie dziewczyn " - Nie chodzi o śpiewanie , tylko o szacunek do dziewczyny , charakter itp , i jak rozegrasz grę .

Dużo tu wymieniać :)

Napisz to tak " [email protected] mnie " wasze komentarze , opinie itp co do mojego postu :) a wiecie czemu ?? bo ten post z waszym komentarzem jest prosto pisany z rąk fana biebera :)
Nienawidzę biebera - nienawidzę fanów biebera jak i userów :)

Dla " ciemnych " to pierwsze zdanie tego postu , wszystko wam wyjaśni .

Co do właściwego tematu :
Beznadziejna gra : /

Pozdrawiam . Edytowano przez StoneKnight

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe