Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostalem bana na stale za afczenie na opk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Napialem tikceta za co dostalem bana i na ile chodz wiem ze za afk i otrzymalem taka odpowiedz

Greetings kamahenapl96,

 

Thank you for contacting the War Rock Customer Support Team! We appreciate you taking the time to contact us.

 

The account kamahapl96 has been found using "OPK HACK" on "2011-05-09" at "09:06 AM" (GMT) in "International Server". This account will be permanently closed. Any account found to be in violation of our policies is subject to suspension or termination.

 

Please make note that under no circumstance will this account be re-opened as it has violated War Rock Terms of Use. To review the War Rock Terms of Use, visit http://www.gamersfirst.com/terms_of_use.php

 

Regards,

 

John

War Rock Customer Support Team

www.gamersfirst.com/warrock

www.gamersfirst.com

 

Da sie cos z tym zrobic? Ja myslalem ze na 15 dni bo afczylem a oni mysla ze hackowalem lol?

Opublikowano

Please make note that under no circumstance will this account be re-opened as it has violated War Rock Terms of Use.

 

Nic już nie zrobisz. Musiałeś naprawdę cheatować na nim bo znają dokładną datę i godzinę - mają dowody.

 

"2011-05-09" at "09:06 AM" International Server

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Było nie AFKować jak już to zagraj na zombie OPK tam nie dostaniesz bana a też się dużo i szybko EXPi polecam.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano
Da sie cos z tym zrobic? Ja myslalem ze na 15 dni bo afczylem a oni mysla ze hackowalem lol?

no to masz potwierdzenie, ze na zawsze.. szkoda tracic czas, zeby próbowac to odblokowac..

 

mi 'za nic' zablokowali konto (nawet nie dostalem konkretnej odpowiedzi) i juz nie odblokowali..

i pomysl, jaką im to robi różnicę czy afkowales czy opkowales? jak jakis admin wpadł i miał zły humor to miałeś pecha po prostu

Hejo

Opublikowano

Eh to szkoda. Teraz na innym koncie bede powerlevelowal na plantac to mnie nigdy nie zczaja gm warning :} czasem opk zrobie na harbor idzie. Nie boje juz sie bana bo i tak juz nie mam glownego konta

Opublikowano

Było nie AFKować jak już to zagraj na zombie OPK tam nie dostaniesz bana a też się dużo i szybko EXPi polecam.

dostaniesz i to nawet prędzej niż za AFKowanie ;) myslisz ze nie widać ze na roomie A.I jest jedna osoba? a gm nie specnie sobie rooma?

albo nie zobaczy w logach ze doszedleś do danego poziomu np 21 vawe sam? zastanow sie...

 

@topic zamiast afkować byś pograł i lepiej byś na tym wyszedł

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...