Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o ludzkim braku szacunku do wszystkiego, nawet przyjaciół?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasami nawet was nie rozumiem...

Sami wchodzicie na wszelkie portale społcznościowe

oczekujecie tam waszego zrozumienia tego samego zdania?

 

Młody człowiek który w padnie w złe towarzystwo

zmienia się szybciej niż pogoda zza oknem

kształtują go przyjaciele jak i media które muszą jakoś zarobić by lansować komuś mózg.

Rodzice nie widzą w tym nic złego lepiej gdyby ich syn oglądał brudne programy

które namawiają do rzeczy których się sami nie spodziewamy.

Niż wyszedł na dwór pograł w piłkę i rozwijał się jakoś na człowieka.

Ale niestety coraz więcej to takich powodów dochodzi w których czowiek przechodzi okres dojrzewania.

Wtedy zaczyna się pełna jazda dlatego iż rodzi się w nim agresja

która ujawnia się z dnia na dzień.

Póżniej gdy jest już dorosły

mści się za tych którzy zrobili mu w dziciństwie krzywde.

I tak idzie w kółko w polskiej szarej rzcezywistości.

 

Media, dwulicowi przyjaciele, złe podejście te rzeczy zmieniają człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...