Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz Najlepszy Kill Na '' Quarentine Regen '' + Naczym Polega '' Noob ''


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, w tym temacie będziecie mogli zaprezentować waszego najlepszego kill na '' Quarentine Regen ''

Na czym to ma polegać? Każdy z Was pisze, jaki to był kill ( Np. Fantastic ) + Scren.

Scren nie konieczny, ale najlepiej aby dodaliście ;)

 

Mój najlepszy kill Fantastic na overdose

 

Zrobiłem x2 screny, specjalnie do tego tematu.

 

Scren : http://iv.pl/images/38379308349868056384.jpg ( tutaj jest jak dali mi kicka ) Zabiłem x2 z RPG X2 Z Min, x1 z granata ( Nie widać ze fantastic ponieważ za późno zrobiłem screna. Widać ze siebie rozwaliłem bo za późno ująłem )

 

Scren : http://iv.pl/images/04487206272257959508.jpg ( Tutaj widoczne Fantastic ) Zabiłem Granatami 5 zomie

 

Na czym polega noob? Na tym ze kicka dobrego gracze za zrobienie dobrego killa, od razu hacker, zbliżyły się zomie ja wyrzuciłem granata i dali mi kicka ;/ Było 11 Na tak 3 Na Nie ;/

 

Jak Poznać ze to ja? Na jednym z screnów było widoczne jak chcieli mi dać bana ;]

 

Myślę ze na SFC3 Zrobienie Fantastica bez nx to dobre dzieło ;)

Pozdrawiam, czekam na wasze screny ;)

 

 

38379308349868056384.jpg

04487206272257959508.jpg

77875552851830563937.png

Combat Arms - PR0_Machu & kozakpl

Jeśli pomogłem, wiesz co masz robić?

 

18350231357375149596.gif

Opublikowano

O deco gra w CA, jak fajnie ^^

 

Ja kiedyś zabiłem 4 zombie naraz jedną zwykłą miną, ale pewnie mieli mało hp, tak samo jak u Ciebie. Gratki :)

Opublikowano

Ja miałem max Ultra killa z m32, i 2x granatów.

Niestety, strzeliłem Ultrasa przez przypadek, wiec nie mam screenów xD

Gz twojego wyczynu ^^

Opublikowano

Gzz ciekawe czy Enzil zaakceptuje temat czy pomysł wyleci...

 

Ja wbiłem fantastica na laggu xD (jak byłem zombie) ale chciałem wbić coś więcej więc nie mam ss bo jak robie ss to lagga mam na jakieś 5 sekund....

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano
Myślę ze na SFC3 Zrobienie Fantastica bez nx to dobre dzieło

ja robię unbe+ na randze T bez haków ...

 

Na czym polega noob? Na tym ze kicka dobrego gracze za zrobienie dobrego killa, od razu hacker, zbliżyły się zomie ja wyrzuciłem granata i dali mi kicka ;/ Było 11 Na tak 3 Na Nie ;/

szkoda, że ludzie głupieją, płaczą, piszą, myślą.

 

 

ogół tematu, nic nie wnosi do działu, tylko wasze osiągnięcia z gry, które nikogo nie interesują. nie chcemy spamu.

 

why so serious? czemu tylko na Enzilu polegacie.

 

EOT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...